Morganovi

Did You Hear About the Morgans?

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Morganovi

Morganovi /2009

Režie: Marc Lawrence

Hrají: Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Elizabeth Moss, Kim Shaw, David Call

Česká premiéra: 4.2.2010

USA premiéra: 11.12.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Morganovi

V kostce: "Dva známé obličeje v šablonovité story o tom, že starou lásku byste měli hledat i na tom nejpodivnějším místě. Třeba v nudném zapadákově, kam se Marc Lawrence vydal rozsoudit spor o tom, jestli bude do budoucna točit dobré filmy. A nejspíš nebude, jelikož dokázal z jednoduché premisy vytřískat ještě míň, než byste čekali. Herecká, komediální i romantická šeď si tak podávají ruku v zoufale neambiciózní reklamě na americký venkov, ze kterého se budete snažit utéct stejně rychle jako titulní hrdinové."

Galerie obrázků filmu Morganovi


Recenze filmu Morganovi

Už jste slyšeli o Morganových? Že ne? Tak to si představte, tihle zaopatření newyorčani si dali pauzu. Správně, manželský svazek právníka a realitní agentky dospěl do stádia vážného ohrožení. Trocha problémů s otěhotněním, trocha nevěry, však to znáte. To byl ale teprve začátek. Pak se přichomýtli k vraždě, skončili v programu na ochranu svědků a zamířili kamsi do Wyomingu. Tam určitě budou mít dost času na to pokecat si o lásce, odpuštění a prospektech společné budoucnosti. Tedy, pokud je dř...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Morganovi


DVD a Blu-ray filmu Morganovi

Zatím nevyšlo.


Související články

28.12.2010 16:37 Nejhorší filmy roku 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 61 příspěvků
7.3.2010 15:34 Senzacechtivé Zlaté maliny pro roboty Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
5.2.2010 09:14 Odvážné palce s ódou na Pouta Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
2.2.2010 14:09 Malinové nominace Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
3.1.2010 19:32 Avatar pokořil miliardu! Rubrika: Novinky Diskuze: 104 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Herečky, které se specializují na romantické komedie, mají po čtyřicítce víceméně utrum. Buď pomalu zmizí a diváci s láskou vzpomínají na jejich starší kousky, a nebo točí jednu trapnost za druhou jako Sandra Bullock. Herců z romantických komedií je ale poměrně málo, a tak mají oproti kolegyním výhodu. A když se navíc někdo dokáže ke stárnutí postavit jako Hugh Grant, je to nakonec i poměrně fajn. V Jak na věc ukázal, že mu nedělá problém přehodit výhybku a britského ňoumu, kterého hrál deset let před tím, vyměnit za prvotřídního cynika. Grant si zkrátka svou pozici mužské hvězdy romantických komedií stále drží. V Did You Hear About Morgans bude jeho partnerkou Sarah Jessica Parker (nedávno zvolena nejošklivější celebritou na světě, můj hlas by měla jistý) a společně si zahrají pár, jenž je svědkem vraždy, a tak musí být s pomocí FBI odklizeni kamsi na venkov do programu pro ochranu svědků. A to se jim ani trošku nelíbí, nehledě na to, že vrah o nich stále ví. Režírovat bude Marc Lawrence, jenž s Grantem natočil průměrnou Lásku s výstrahou a příjemné Hudbu složil, slova napsal. Snad se jim povede tentokrát minimálně stejně dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.