Monstra vs Vetřelci

Monsters vs. Aliens

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Monstra vs Vetřelci

Monstra vs Vetřelci /2009

Režie: Rob Letterman, Conrad Vernon

Hrají: Reese Witherspoon, Seth Rogen, Kiefer Sutherland, Stephen Colbert, Will Arnet

Česká premiéra: 26.3.2009

USA premiéra: 27.3.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Monstra vs Vetřelci

V kostce: "Mimozemšťané útočí a naši planetu může zachránit je obří žena, gigantická larva, šílený šváb, vodní muž a tupá hromada slizu. Monstra vs. Vetřelci nabízejí prvotřídní akci, humor a zábavu pro všechny generace, druhý den ale budete marně přemýšlet, kam se vám podělo těch sto padesát korun, co jste včera měli v peněžence. "

Galerie obrázků filmu Monstra vs Vetřelci


Recenze filmu Monstra vs Vetřelci

Není to tak dávno, co byla situace na poli animovaného filmu jasná doslova úplně každému. Pixar měl před konkurencí náskok několika koňských délek a filmy od tohoto studia pravidelně získávaly Oscary, kritici z nich skákali metr do vzduchu a lidé odevzdávali u pokladen kin peníze někdy dokonce i s úsměvem na rtech. Dnes sice Pixaři stále platí za jedničku v oboru, konkurence je ale dohání a čas od času naznačí, že v budoucnosti by mohl být boj o pozici nejlepšího z nejlepších mezi rodinnými a...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Monstra vs Vetřelci


DVD a Blu-ray filmu Monstra vs Vetřelci

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
25.3.2017 13:00 Übertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 81 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Jeffrey Katzenberg počítá s tím, že do roka stoupne počet 3D kin na šest tisíc, což je oproti současným šesti stovkám celkem solidní nárůst. S něčím podobným ale počítá ale i James Cameron se svým Avatarem, takže na tom asi něco bude. Tyhle filmy mají něco společného - oba jsou prvními 3D vlaštovkami. Že tu už animované 3D filmy byly? Ano, jenže ty byly do třetího prostoru vytahovány uměle a právě Monsters vs. Aliens bude prvním filmem, který Dreamworks vytvoří rovnou pro třetí dimenzi. Brýlí vás to nezbaví a vyjde to o nějakou tu kačku dráž, protože samotný film se tím prodražil o $15 milionů. Ale zřejmě to bude stát za ten příplatek, Monsters vs. Aliens bude totiž pocta klasickým monster movies a sci-fi peckám. Hlavní hrdinkou, dabovanou Reese Witherspoon, je mladičká Susan Murphy, které jednoho dne spadne na hlavu meteorit. Což by pro většinu z nás znamenalo konečnou, Susan ale vyroste do závratných výšin (lehké pomrknutí na "Attack of the 50-Foot Woman"). Takový haban se samozřejmě jen tak neschová, když si jí tedy všimne armáda, zavře jí do svých výzkumných zařízení, kde se Susan setkává s dalšími povedenými existencemi: napůl opice-napůl ryba "Missing Link" (Will Arnet), pudinkový B.O.B. (Seth Rogen) a zlý mimozemšťan Gallaxhar (Rainn Wilson). Ti všichni se brzy budou muset spolčit, aby bojovali proti ještě větším silám. Svých pár minut slávy si přitom užije i Stephen Colbert, který se v rámci této reality skutečně probojoval na prezidentské křeslo. Režie téhle parády se ujali Rob Letterman a Conrad Vernon. Oba už mají s animáky zkušenosti - svou režisérskou vizí přicmrndávali už ke druhému Shrekovi a Příběhu žraloka. Což sice není kdovíjak skvělá zpráva, Monsters vs. Aliens by ale mohla být trochu jiná káva.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.