Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Monsters

Monsters /2010

Režie: Gareth Edwards

Hrají: Whitney Able, Scoot McNairy

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 29.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Monsters

V kostce: "Další do nebes vynášený indie hit. Jsme na prahu drze levných žánrovek, nebo jde jen o zábavné experimentování? Spíš o klamání tělem, protože na monstra ve smyslu, jaký nabídl třeba District 9, víceméně vůbec nedojde. Nevadilo by to, kdyby Monsters uhranuly aspoň jako ta dialogová road-movie. Jenže jsou vesměs průměrnou nezávislárnou, která jednak dlouho napíná, aby nic moc neukázala, ale ani samotným líčením vztahu mezi dvěma ztracenci moc neoslní."

Galerie obrázků filmu Monsters


Recenze filmu Monsters

Hype násobený chutnými plakáty a snad až příliš obecnými ukázkami by vám mohl při zhlédnutí Monster dost vykrátit divácký zážitek, takže si pro jistotu velkými tiskacími jmény napíšeme, že Monsters nejsou žánrovkou… jsou VZTAHOVKOU. To je dost velký rozdíl, protože i když i v dějově příbuzném District 9 jde o vztahy, pohybujeme se tam na ploše rasově míchané kombinace akční sci-fi, buddy-movie a kdo ví čeho ještě. V Monsters jde o čistě obchodní deal mezi zákopy ošlehaným fotografem a milioná...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Monsters


DVD a Blu-ray filmu Monsters

Zatím nevyšlo.


Související články

15.12.2016 14:16 S kým se porve Godzilla? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
7.9.2014 12:30 Víkendový výplach #261 s Pánem prstenů a Lokim Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
29.6.2014 12:30 Víkendový výplach #251 o Kill Billovi a kovbojích Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
20.2.2014 18:59 Nový plakát: Godzilla vs. Tokio Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.12.2012 21:25 Mutanti i opice dorazí ve 3D Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bylo to Monstrum, pak přišel Distrikt 9 a letos dorazí Monsters. Další levný film, který se pokusí uspět v kinech s neznámými herci, dokumentární kamerou a sázkou na originální pojetí a filmařskou dravost. Děj se má odehrávat šest let poté, naši planetu navštívila mimozemská forma života a rozsekala podstatnou část lidstva na kusy. Hlavním hrdinou bude cynický novinář, jenž se rozhodne pomoci americké turistce projít skrze Mexiko. Bohužel zrovna Mexiko je zóna zamořená věcmi, které by na zemi neměly co dělat. Gareth Edwards má za sebou pár televizních nepodstatností a nějaké zkušenosti s vizuálními efekty, tak uvidíme, jestli z něho budeme stejně nadšení jako z Matta Reevese a Neilla Blomkampa.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.