Moje superbejvalka

My Super Ex-Girlfriend

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Moje superbejvalka

Moje superbejvalka /2006

Režie: Ivan Reitman

Hrají: Uma Thurman, Luke Wilson, Anna Faris, Eddie Izzard, Wanda Sykes

Česká premiéra: 11.1.2007

USA premiéra: 21.7.2006

Na DVD od: 11.6.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Moje superbejvalka

Jeden z nejdivnějších titulů pro letní sezónu si studio 20th Century Fox chystá pro americká kina na půlku července. Trend zlidšťování filmových superhrdinů, jenž je s každým novým Spider-Manem, Úžasňáky či Batmanem čím dál tím důkladnější, se kromě Mostowova Tonigh, He Comes s Willem Smithem projeví i v tak trochu jinší romantické komedii (nebo spíš hororu?) s Umou Thurman. Superkočka nespecifikovaných dovedností se v ní bude velice „neheroicky“ mstít svému bývalému příteli, který se odvážil dát jí kopačky. Možná by si to chudák rozmyslel, když by tušil, jaké peklo mu duševně nevyrovnaná Uma přichystá. Půvabný námět kdesi mezi Svatbou mého nejlepšího přítele, Válkou Roseových a Úžasňáky nabízí bezesporu spoustu lákavých komediálních možností k vytěžení premisy. Otázkou zůstává, jestli se je prachsprostému rutinérovi Ivanu Reitmanovi podaří vytěžit alespoň trochu nad standardní hollywoodský plán, jak to bude Umě klapat s Lukem Wilsonem, nakolik nudná (á la Sky High) bude vizuální stylizace a jak invenčně se podaří skloubit akci a comicsové blbnutí s psychologií postav (ne, já fakt nechci další příběh o napraveném soběčkovi) a vymodlenou svěžestí dialogů i romantických klišé. Dozvíme se brzy.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Moje superbejvalka

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Moje superbejvalka

Pryč jsou dny slovutných Krotitelů duchů a jejich sexy zbraní a krabiček na konzervaci vašich fosforeskujících nezvaných hostů. Ivan Reitman zůstal oním typem režiséra jednoho hitu, který se v počátcích své kariéry blýskne jako zářivá hvězda se skvělou budoucností, aby skončil jako rutinér v pěti- až sedmihvězdičkovém poli. Na tomto poli sklízíme i dnes úrodu zvanou Moje Superbejvalka. Jak jste jistě postřehli z trailerů, Superbejvalka je mix romantické komedie o nalezení pravé lásky a zvláš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Moje superbejvalka


DVD a Blu-ray filmu Moje superbejvalka

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.