Moje letní prázdniny

Get the Gringo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Moje letní prázdniny

Moje letní prázdniny /2011

Režie: Adrian Grunberg

Hrají: Mel Gibson, Peter Stormare, Bob Gunton, Johnny Yong Bosh, Dean Norris

Česká premiéra: 24.5.2012

USA premiéra: 1.5.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Moje letní prázdniny

V kostce: "Mel Gibson je zpátky. Stejně cool, stejně sympatický, stejně drsný. A i když to tak ze začátku nevypadá, mexické vězení si brzy omotá kolem prstu. Jestliže vám tahle devadesátková herecká hvězda chyběla, budete určitě spokojeni, protože Gibson se vrací ve skvělé formě a navíc ve filmu, jemuž by sice evidentně prospěl větší rozpočet, ale i tak jeho tvůrci zvládají kombinovat napětí, akci i trochu drsný humor. "

Galerie obrázků filmu Moje letní prázdniny


Recenze filmu Moje letní prázdniny

V devadesátých letech patřil mezi největší herecké hvězdy, ovšem pak se Mel Gibson začal věnovat režii, rasismu, chlastu a blbým kecům a Hollywoodu se ho víceméně zřekl. Tenhle Australan z toho samozřejmě radost nemá a rád by se vrátil mezi hvězdy, ovšem vypadá to, že pro něj nikdo žádný blockbuster nechystá. A tak to musí zkusit přes menší filmy a Moje letní prázdniny je rozhodně krok tím správným směrem. Tenhle film totiž vrací na scénu Gibsona takového, jakého jsme ho měli rádi. Bezejmenný...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Moje letní prázdniny

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Moje letní prázdniny

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Mlácení žen a rasismus neprojde ani těm největším filmovým hvězdám. Mel Gibson by o tom mohl napsat ne knihu, ale rovnou celou ságu. Udělal dobře, že se na pár měsíců uklidil mimo kamery a foťáky bulvárních novinářů a teď se pokusí znovu dostat do první herecké ligy. A nejspíš doufá, že se na jeho excesy zapomnělo. Každopádně zápletka jeho novinky Get the Gringo nezní úplně špatně. Zahraje si tu profesionálního kriminálníka, kterému v životě došlo štěstí a skončil v poutech mexických policistů. Soud ho poslal na devět let do nejtvrdšího vězení a šance na přežití byly minimální. Díky devítiletému klukovi však našel hrdina vůli žít a přežít. Těžko říct, jak bude dítě zapojené do akčního vězeňského dramatu, ale hádáme, že bude Mela podporovat spíš přes dopisy než že by sedělo na vedlejší cele. Potenciál pro zajímavý film tu je, vedlejší role jsou také obsazené celkem kvalitně a Adrian Grunberg jako režisér sice debutuje, pomáhal však při natáčení filmů jako Traffic, Master & Commander: Odvrácená strana světa nebo u Gibsonova Apocalypta.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.