Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Mlha

Mlha /2005

Režie: Rupert Wainwright

Hrají: Tom Welling, Selma Blair, R.N. Brown, Maggie Grace, Adrian Hough

Česká premiéra: 30.3.2006

USA premiéra: 14.10.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mlha

V San Francisku jí mají na talíři každé ráno, u nás jí známé jen pod pojmem inverze a pokud stejně jako já vstáváte až po osmé hodině, užijete si tenhle přírodní jev málokdy. Mluvím samozřejmě o mlze, jevu kterým nám bůh vytrvale ničí život a nutí dokupovat na auto další pár světlometů. ;) Ne všechny mlhy jsou ale přírodního původu, stejně jako ta v malém přímořském městečku. Tady jsou na normální mlhu zvyklí, tahle je ovšem poměrně vlezlá. Nese sebou totiž smrtící dědictví. Přesně století nazad obyvatelé městečka navedli loď plnou námořníků úmyslně na útesy a způsobili tak utonutí celé posádky. Byla tehdy tuze hustá mlha. A teď se vrací, spolu s duchy námořníků, kteří jsou připraveni vykonat krevní mstu na potomcích původních obyvatelů. Teenageři ve městě, v čelem s Tomem Wellingem (Smallville) a Selmou Blair (Hellboy) mají zkrátka neuvěřitelný pech. Jestli bude mít stejný pech i John Carpenter, který už Mlhu natočil v roce 1980 a svolil k remaku, to uvidíme až v kinech. Režii má na triku Rupert Wainwright, zodpovědný za videoklipová Stigmata.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Mlha

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Mlha

Vítejte u dalšího kola soutěže „Procpu se do žebříčku nejhorších filmů všech dob?“! Protože poslední výherce výběrového konkurzu s názvem Hele vole, kdo tu vaří? se před Silvestrem zasekl na jednom točeném a do tohoto roku už s velkou pompou nedoběhl, dnešního soutěžního kola se zúčastní pouze jeden borec. Přicházíme o napětí, na druhou stranu je už o vítězi předem rozhodnuto a tak se do něj můžeme během jeho kvalitativního soudu pěkně potutelně a upřímně strefovat. A věřte mi, že strefovat s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mlha


DVD a Blu-ray filmu Mlha

Zatím nevyšlo.


Související články

5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
22.12.2014 14:40 7 filmů herečky Simony Babčákové Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
7.3.2013 13:09 Bitva buchet #2.5: Jennifer´s Body Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
28.11.2012 09:00 7 filmů producenta Pavla Strnada Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
16.8.2011 17:56 Televizní Tipy 16.8. - 22.8. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.