Mistrovský plán

Tower Heist

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Mistrovský plán

Mistrovský plán /2011

Režie: Brett Ratner

Hrají: Ben Stiller, Matthew Broderick, Eddie Murphy, Téa Leoni, Alan Alda, Casey Affleck

Česká premiéra: 10.11.2011

USA premiéra: 4.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mistrovský plán

V kostce: "Ben Stiller a jeho kolegové z pracovní kolegové z luxusního bytového domu přišli o peníze, protože jeden z nájemníků se ukázal jako velmi schopný podvodník. Teď chtějí své úspory zpátky a pokud jim je nedá Alan Alda dobrovolně, vezmou si je sami. Mistrovský plán je zoufale průměrný a nezajímavý film, který je na komedii málo vtipný a na zlodějský málo vychytralý. Tahle parta vám sice nepřivodí žaludeční problémy, ovšem její největší zlodějský úspěch je ten, že vás okrade o dvě hodiny života. Docela velké zklamání s ohledem na jména před a za kamerou. "

Galerie obrázků filmu Mistrovský plán


Recenze filmu Mistrovský plán

Když chce studio stvořit hit, může to udělat hned několika způsoby. Buď všemu nechá volný průběh a doufá, že to samovolně klapne. Nebo se pokusí nacpat peníze originální látce a věří, že s pomocí silového marketingu zvládne podsunout divákům nějakého Trona, Avatara nebo třeba Pána prstenů. Nejčastější způsob je však sázka na jistotu – vybere se prověřený scénář, seženou se hvězdní herci a za kameru se posadí někdo, kdo možná není úplně největší hvězda, ale moc dobře ví, jak natočit komerční h...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mistrovský plán


DVD a Blu-ray filmu Mistrovský plán

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
30.1.2017 08:01 Nejlepší plakáty roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Bretta Ratnera ještě pořád spousta lidí nemusí za slabou trojku X-Menů a otravnou Křižovatku smrti, on se ale nevzdává. Tentokrát mu to dost možná prominete, pro svou další komedii (ano, komedii) si totiž sehnal téměř neuvěřitelné obsazení, které by samo o sobě mělo udělat půlku filmu. Ten má vyprávět o manažerovi luxusní budovy, který spolu s dalšími svými zaměstnanci přijde o práci kvůli finančnímu podvodníkovi. Ten pak měl tu smůlu, že mu soud přidělil domácí vězení zrovna v budově, ve které hlavní hrdinové pracovali. No a ty samozřejmě nenapadne nic lepšího, než toho pacholka okrást. O všechno. Když na to přijde, Ratner zvládá i akci a v kombinaci se skvělým komediálním obsazením by se díky tomu z Tower Heist mohlo vyklubat docela příjemné překvapení.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.