Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Mistr

Mistr /2013

Režie: Paul Thomas Anderson

Hrají: Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Amy Adams, Laura Dern, Kevin J. O´Connor

Česká premiéra: 10.1.2013

USA premiéra: 12.10.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mistr

P. T. Anderson patří mezi režiséry, které máme hodně rádi a i kdyby točil čtyřhodinové drama o depilaci chloupků na pupíku, nejspíš bychom byli stejně zvědaví. Jeho novinka The Master však bude podstatně zajímavější. Podíváme se v ní do Ameriky padesátých let a seznámíme se s Lancesterem Doddem. Sakra charismatickým chlapíkem, jemuž se povedlo vybudovat dobře fungující sektu. Její vliv je čím dál tím větší a počet lidí, kteří by Dodda rádi následovali, se také zvětšuje každý den. Doddova pravá ruka Freddie Sutton to všechno může sledovat na vlastní oči, na rozdíl od všech ostatních ale ví, že pravda o slavném a velikém vůdci je malinko složitější. Sympaticky kontroverzní téma se může v rukách režiséra Magnolie a Až na krev proměnit v hodně zajímavý film. A i to obsazení do kina láká. Namísto Jeremyho Rennera sice nakonec přišel Joaquin Phoenix, ale to nejspíš žádný velký problém nebude. A Philip Seymour Hoffman už několikrát dokázal, že za jeho oplácanou postavou se skrývá herec, ze kterého může jít strach víc než z nasupeného Schwarzeneggera.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Mistr


Recenze filmu Mistr

Od Mistra se od začátku očekávalo mnohé. Paul Thomas Anderson je jedním z největších jmen současného světového filmu, vrhnul se na kontroverzní téma, sehnal výjimečně nadané herce. Zkrátka všechny faktory byly v takové konstelaci, že z toho musela být zákonitě naprostá pecka, která překoná Andersonův majstrštyk Až na krev.Jenže mýlka. Mistr se objevuje v pár kolonkách několika méně významných ocenění, přičemž na to nejvýznamnější ocenění – na Oscara – byl nominován pouze v hereckých kategorií...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mistr


DVD a Blu-ray filmu Mistr

Zatím nevyšlo.


Související články

13.12.2016 09:50 Kdo si zahraje záporáka v Aquamanovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
29.8.2016 14:01 S kým se porve Flash? Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.