Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Místa

Místa /2014

Režie: Radim Špaček

Hrají: Jan Cina, Johana Matoušková, Vladimír Polívka, Taťjana Medvecká, Robert Nebřenský

Česká premiéra: 18.9.2014

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Místa

V kostce: "Výsledné hodnocení ujišťuje, že jsou Místa nadprůměrným, zvládnutým filmem, který po Poutech rozhodně dává smysl a není nepochopitelným omylem. Omyl je pouze užití stejných principů na jinou dobu, jiný příběh a jiné postavy."

Galerie obrázků filmu Místa


Recenze filmu Místa

Pouta nasadila laťku. Nebyla sice dokonalá, představovala ale vkročení na cestu, na jakou nejspíš všichni chceme, aby se tuzemský film vydal. Dorovnat tenhle zasloužený hype byl prakticky nemožný úkol, protože tentokrát už na Radima Špačka nároky klademe, tentokrát už nebudeme překvapení za samotné gesto. Vlastně naopak – lidská škodolibost je připravená se každého nedostatku chytit a zveličit ho. A záminek bohužel není málo. Především se v nich totiž odkrývají jisté limitace, které Špaček a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Místa

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Místa

Zatím nevyšlo.


Související články

12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
13.11.2016 12:30 Víkendový výplach #375 o prezidentech a Strangeovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
18.8.2016 14:32 Ježíš se vrátí! Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
17.6.2016 17:00 Na co do kina: 10 originálních červnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vynikající domácí Pouta si sice moc diváků v kině nenašlo, ale to je konec konců jejich chyba. Rozhodně šlo o jeden z nejlepších porevolučních filmů, jaký u nás vznikl. Teď se jeho tvůrci vrací s novinkou Místa. Její děj se bude odehrávat opět v minulosti, ale namísto normalizačních osmdesátých let se posuneme o dekádu dopředu. Děj se bude točit okolo dvou devatenáctiletých kluků, kteří už mají plné zuby života na malém městě, ale moc neví, co dál. Když se však seznámí s dcerou místního podnikatele Annou, všechno se změní. Otázka je, jestli k lepšímu. Radim Špaček opět stojí za kamerou a už v Poutech ukázal, že si umí sakra dobře vybrat herce, takže v tomhle případě rozhodně nejsme nervózní z toho, že v hlavních rolích nejsou žádné známé tváře.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.