Mission: Impossible III

M:i:III

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Mission: Impossible III

Mission: Impossible III /2006

Režie: J.J. Abrams

Hrají: Tom Cruise, Laurence Fishburne, Keri Russell, Michelle Monaghan, Ving Rhames

Česká premiéra: 4.5.2006

USA premiéra: 5.5.2006

Na DVD od: 16.11.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mission: Impossible III

I když je třetí dobrodružství Ethana Hunta ještě "za kopečkama" a o ději se lze pouze dohadovat, jisté zdroje napovídají, že se již brzy objeví teaser a tak plníme svou občasnou povinnost a napíšeme vám co a jak. Tahle milá povinnost padla na mě, snad i kvůli mé přezdívce, kterou jsem si zvolil v době, kdy bylo užitečně mít se jak zapsat do hi-scores na automatech. A navíc se mi první celovečerní adaptace kultovního seriálu Mission: Impossible opravdu hodně líbila a hlavně jsem se u ní bavil, což asi o jiném De Palmově filmu neprohlásím. Se dvojkou přišel John Woo a i když jsem na něj tehdy seslal hromy a blesky, tváří v tvář některým dnešním akčním rychlokvaškám ho pomalu beru na milost. Hodně jsem se těšil, když měl trojku točit Fincher (zmizel, jakmile se začaly přípravy táhnout) a Carnahan (odešel, protože ho přestalo bavit čekat na Cruise a pak se jím nechat sekýrovat), teď se těším, že jí točí Abrams, i když ho po první sezóně Lostu a čtvrté sezóně Aliasu považuji za oficiálně vyšinutého, jsem moc zvědav, jakým způsobem se Huntovi zakousne do života, ostatně právě psycho z Aliasu Cruise dokopalo k tomu, aby Abramse oslovil.

S rostoucí popularitou Lostu pak zájem o M:i-III (takhle vypadá oficiální jméno aneb Cruise se chce opět nějak lišit) míří div ne do nebes a to i poté, co Cruisovi utekla z obsazení řada herců - Scarlett Johansson, Carrie-Anne Moss nebo Kenneth Branagh. Pořád tu ještě zůstává černošská dvojka Ving Rhames a Laurence Fishburne a nebyl by to Abrams, kdyby si do projektu nevydupal partu silných ženských hrdinek. Keri Russell, Michelle Monaghan a Maggie Q jistě přitlačí Ethana ke zdi, ale nenechte se mýlit, nakrátko střižený Cruise, který neustále vypadá na třicet, drží opratě pevně v ruce, opět děsí kolegy producenty tím, že zkouší dělat všechny kaskadérské kousky sám a hlavně neváhá vyhodit do vzduchu Lamborghini, když to pomůže ratingu. :) Abrams už těžko natočí v tomhle oboru něco lepšího než první dvě sezóny Aliasu (klidně se hádejte, ale máte to marný ;), nicméně jsem zvědav, jak se popere s velkou áčkovou produkcí. Mission: Impossible 3 (Tomovi by se určitě nelíbilo, že to takhle píšeme) se točí v nových šanghajských ateliérech a kdokoliv by chtěl ukrást neautorizovanou verzi scénáře, bude na místě zastřelen. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že na veřejnost zatím neproniklo ani smítko možné zápletky. Na jeden z nejočekávanějších filmů příštího roku je toho tajnůstkaření nějak moc.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Mission: Impossible III

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Mission: Impossible III

Už skoro rok uplynul od našeho posledního názorového střetu přímo v jedné recenzní kolonce. Ač bych před projekcí nevěřil, že zrovna u M:I:3 se budou naše pohledy tolik rozcházet, stalo se: a to tak, že velmi výrazně nad rámec pouhého „rozestupu dvou hvězdiček“ v hodnocení. Proto přidávám svou trošku do ohnivého mlýna - sice ne tak ucelenou (nemá cenu duplikovat krátké, ale už tak výživné informace o filmu a příběhové složce), jako spíš akcentující hlavní klady Cruiseovy „nesplnitelné“ mise. ...

Číst celou recenzi

Jeden z nejslavnějších akčních labelů. 150 milionů dolarů. Otevírák sezóny. Nejslavnější scientolog všech dob v hlavní roli. J.J. Abrams toho neměl na zádech zrovna málo. Natočit jeden z nejočekávanějších akčňáků v mezeře mezi pátou sezónou Aliasu a natáčením Lostu, uvědomit si, že jeho nápady už nemusí narážet o strop televizního rozpočtu a ještě najít společnou řeč s Tomem Cruisem - hercem, producentem i bohem v jedné osobě. Musím "Džejdžejovi" vyseknout poklonu. Nejen že se mu povedlo to u...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mission: Impossible III


DVD a Blu-ray filmu Mission: Impossible III

Zatím nevyšlo.


Související články

11.12.2016 12:00 Víkendový výplach #379 o Padmé a Sebevražedném oddílu Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.11.2016 17:00 Mission: Impossible 6 sejme Aquamana? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.