Miss Potter

Miss Potter

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Miss Potter

Miss Potter /2006

Režie: Chris Noonan

Hrají: Renée Zellweger, Ewan McGregor, Emily Watson, Bill Paterson, Barbara Flynn

Česká premiéra: 5.7.2007

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Miss Potter

Nejjednodušší cesta k Oscarům je přes životopisy. To je fakt, který platí od pradávna a i letos si pár herců řeklo, že to místo nad krbem je až příliš nápadně prázdné a že by se tam jeden pozlacený plešoun hodil. Renée Zellweger sice už jednoho takového doma má, ale nejspíš mu je smutno a tak mu chce pořídit kámoše. Vypomoci by jí v tom měla role Beatrix Potter (taky vám to zní jak jméno nějaké bondgirl?), slavné autorky dětských knížek, která začátkem minulého století dokázala navzdory nepřejícím rodičům a především pevným okovům doby prorazit a minimálně na západ od české kotliny se dostala až do čítanek. Životopis jedné z nejslavnějších dětských spisovatelek na světě je na první pohled přesně tím filmem, který by chtěl uspět u kritiky a přitom tajně doufá, že na něj zbude i nějaká ta prestižní cena. Renée Zellweger a Ewan McGregor by měli být zárukou toho, že Miss Potter bude minimálně po té herecké stránce skutečně prvotřídní podívaná. Ale jak se režisér Noonan, který naposledy režíroval před jedenácti lety film o mluvícím čuníkovi, vyrovná s nástrahami srandovních kostýmů z počátku dvacátého století a evidentní okoukaností scénáře, to je otázka, na kterou se odpověď dozvíme až začátkem příštího roku.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Miss Potter

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Miss Potter

Sousloví „celovečerní příběh spisovatelky z viktoriánské éry, která kreslila roztomilé králíčky“ mi, upřímně řečeno, tlačilo do čela krůpěje hodně studeného potu. A nebylo to o nic lepší, když mi redakční kolega Cival oznámil, že zbytek kolektivu by u projekce takového filmu pravděpodobně zemřel a jsem pravděpodobně jediný, kdo něco takového může ustát a tedy napsat. Haha, chlapci. Předsudky vás připravili o animované králíčky, kteří dupou, smějí se a… jsou vlastně docela fajn. A ne, fakt jse...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Miss Potter


DVD a Blu-ray filmu Miss Potter

Zatím nevyšlo.


Související články

9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
5.12.2016 00:02 Vaiana a Fantastická zvířata dál vládnou kinům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.