Miss Březen

Miss March

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Miss Březen

Miss Březen /2009

Režie: Zach Cregger, Trevor Moore

Hrají: Zach Cregger, Trevor Moore, Raquel Alessi, Molly Stanton, Craig Robinson

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 13.3.2009

Na DVD od: 25.1.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Miss Březen

Na chvilku byl Eugene nejšťastnějším člověkem na světě. Jeho přítelkyně Cindi mu slíbila, že jejich vztah pozvedne na vyšší úroveň a že si to Eugene podle všeho hodně užije (ano, dojde na sex). Všechno ale dopadlo trošku jinak a po pár pivech a velmi kontaktním setkání s krabicí na nářadí skončil potenciální Don Juan v kómatu. Na čtyři roky. Během té doby se stalo hodně věcí a jednou z nich je, že se Cindi objevila v březnovém čísle časopisu Playboy. Pro Eugenova kámoše Tuckera je to jasné znamení lásky, takže s pomocí baseballové pálky probudí svého čtyři roky spícího parťáka a vyrážejí do sídla Hugha Hefnera, aby se Eugene mohl znovu setkat se svou dávnou láskou a aby to Tucker zkusil vybalit na ostatní playboyovské krásky. Cesta to však nebude ani trochu jednoduchá a mládenci se budou muset zatraceně snažit, aby se do vysněné vily dostaly vůbec v celku. Komediální uskupení s názvem The Whitest Kids U` Know u nás sice příliš známé není, ale při brouzdání po internetu určitě na pár jejich skečů narazíte. Zach Cregger a Trevor Moore si ale asi řekli, že televize jim už nestačí a zkouší to ve filmu. Uvidíme s jakým úspěchem.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Miss Březen


Recenze filmu Miss Březen

Letošní filmová sezóna ukázala, že teenagerské komedie o tom, jak skupina sexu chtivých hrdinů cestuje po Americe a hledá někoho na kvalitní soulož, už diváky moc nezajímají. S podobným tématem chtělo uspět hned několik komedií, ale většinu z nich publikum ignorovalo a kritici odstřelili a zdá se, že tenhle žánr se pomalu vrací do kómatu, ve kterém byl před prvním dílem Prci, prci, prcičky. Na druhou stranu Miss March ukazuje, že to vlastně zase až tak moc nevadí. Prostinký příběh mladíka Eug...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Miss Březen


DVD a Blu-ray filmu Miss Březen

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 21:00 Pokračování Avatara se znovu odkládá Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.12.2016 15:00 Nominace na 74. Zlaté glóby Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.