Miami Vice

Miami Vice

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Miami Vice

Miami Vice /2006

Režie: Michael Mann

Hrají: Colin Farrell, Jamie Foxx, Gong Li, Naomie Harris, Ciarán Hinds

Česká premiéra: 17.8.2006

USA premiéra: 28.7.2006

Na DVD od: 19.2.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Miami Vice

Kdybyste se kolegy imfa zeptali, podle čeho rozlišuje lidi, určitě byste se dříve či později dostali k měřítku koukal / nekoukal na seriál Miami Vice ;). Já nekoukal a i když mě mrzí, že nejsem stoprocentní, alespoň se zde sáhodlouze nemusím rozepisovat o tom, zda se Colin Farrell a Jamie Foxx hodí do hlavních rolí stejnojmenného filmu. V mých očích je tahle kombinace dostatečně cool na to, aby utáhla jakýkoliv buddy-movie bez nejmenších problémů a pokud to má být zrovna Miami Vice, nemám s tím problém. Protože akce byla v Miami Vice vždycky až na prvním místě, chtělo to ale někoho schopného, kdo tenhle ambiciózně rozjetý kočár dokáže s přehledem ukočírovat. I našel se takový švarný jinoch a v době, kdy mu byla režijní stolička nabídnuta, rozjížděl se zrovna Jamie Foxx okem jeho kamery ve žlutém taxíku za poslední fuškou Toma Cruise. Jelikož o filmu není známo o moc více než to, že v něm hrají oba zmiňovaní herci (příběh už vůbec ne), shrňme si alespoň některá fakta z minulosti. Detektivové Crockett a Tubss jsou policejní pořízci se vším všudy, co k 80. létům patří – úžasným účesem, úsměvem, co by rozřízl bankovní trezor, hláškami až na půdu, ale především jsou připraveni tasit vždy, když to zákon vyžaduje a prát se za práva nebohých babiček i s jejich kočkami na větvích vysokých stromů. Dobře střižená saka podtrhují blyštivost tohohle stylu stejně jako uřvané červené Ferrari, kterým se dvojka pohodlně vozí. Náplň práce? Ještě než tu vládli Mizerové ve zběsilém Bayovském střihu, starali se o pořádek v Miami. Což zahrnovalo řešení všemožných případů od krádeží po únosy a to za každých okolností způsobem svým vlastním – tedy co nejméně eticky a podle pravidel a pro diváka tudíž maximálně atraktivně. Známou doménou seriálu byla navíc jeho velice příjemná nadsázka a takový ten pocit, že přece o nic nejde, i když zatraceně jde (třeba o život ;). No, snad nás Michael Mann nenechá na holičkách, nebude se mu chtít pálit staré mosty a své hrdiny nechat živit pouze z jejich předchozí reputace. Protože kdyby se tohle chytlo za ten správný konec a dal se tomu slušivý moderní kabátek… no skoro se bojím pomyslet ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Miami Vice

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Miami Vice

Po pravdě řečeno, chtěl bych teď být v kůži toho, kdo si čte recenze na Miami Vice od někoho jiného. Čímž nechci říci, že by o tomhle „zavíráku sezóny“ nebylo co napsat. Spíš by mě zajímalo, jaký důvod má to podivné mlčení. V době, kdy vznikají tyto řádky se totiž většina celebrit recenzentského nebe rozhodla pro to, že na csfd prozatím umístí jen své hvězdičkové hodnocení... a k podrobnějším komentářům se vrátí později. Možná až poté, co tam svůj soud vlepí i jiní. Není se co divit. Miami Vi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Miami Vice


DVD a Blu-ray filmu Miami Vice

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.3.2017 12:00 Před Loganem kraloval horor Uteč! Vydělá sto milionů? Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.