Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Mezi vlky

Mezi vlky /2012

Režie: Joe Carnahan

Hrají: Liam Neeson, Dermot Mulroney, Joe Anderson, James Badge Dale

Česká premiéra: 8.3.2012

USA premiéra: 27.1.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mezi vlky

V kostce: "Trochu neotesaný thriller o zbytku těžařů, co přežil leteckou katastrofu a teď trčí uprostřed aljašské pustiny se smečkou vlků v zádech. Místo machrohlášek a vlčích karbanátků vás ale čeká spíš survival na sedativech. Jestli je to tak dobře nebo špatně ovšem zjistíte jen na vlastní kůži. "

Galerie obrázků filmu Mezi vlky


Recenze filmu Mezi vlky

Málokdy upoutávka nepůsobí dojmem slibotechny a celovečerní balení dodá přesně ten feeling, který vám měsíce předem ježil všechny chlupy na těle. Carnahan hutnou atmosféru umí. Dejte mu nehostinné kulisy, partu ostrých chlápků a záminku k všeobecné depresi. Kdo zná jen jeho A-Team, ten bude možná v šoku jak moc umí otočit žánrovým kormidlem. Veteráni vzpomenou na jeden z jeho prvních a dost možná i nejpovedenějších filmů - temnou detektivku Narkotika, ve které na sebe lidské trosky míří bouch...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mezi vlky


DVD a Blu-ray filmu Mezi vlky

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Joe Carnahan sice není ani nadále schopný vydělat opravdu pořádné peníze, od Smokin´ Aces ale platí, že je jedním z těch režisérů, které stojí za to sledovat. Už jen kvůli A-Teamu, který byl ultimátní akční zábavou. Jeho další počin The Grey ale tak akčně nezní ani zdaleka. Vypráví o skupině těžařů ropy, kteří po pádu letadla, které je mělo dopravit domů, uvíznou na Aljašce. Přežití v tak nehostinných podmínkách je samo o sobě dost složité, jenže skupinu hlavních hrdinů ještě k tomu začnou pronásledovat vlci, kterí němají chuť na nic jiného, než na trošku toho lidského masa. Ostatně na Aljašce na něj moc často nenarazí. Zní to jako velice příjemné dobrodružství - už jen proto, že Carnahan po úspěšné spolupráci opět obsadí charismatického Liama Neesona, který pravděpodobně skupinu povede.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.