Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (23)
Plakát k filmu Město

Město /2010

Režie: Ben Affleck

Hrají: Ben Affleck, Blake Lively, Chris Cooper, Jeremy Renner, Rebecca Hall

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 17.9.2010

Na DVD od: 2.3.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Město

V kostce: "Ben Affleck se definitivně rehabilituje a potvrzuje pověst „nového Clinta Eastwooda“ (aneb z průměrného herce vynikajícím režisérem). Scénář Města není tak hutný a sevřený jako v případě Gone Baby Gone, ale Benův nový film je divácky vstřícnější a zábavnější. V akčních scénách to dokonce dává sežrat i renomovaným kolegům. Cokoli dalšího Ben natočí, budeme očekávat s velkými nadějemi."

Galerie obrázků filmu Město


Recenze filmu Město

Kdy naposledy jste viděli film, který splňoval podmínky kvalitnější komerce (ne úplně přímočarý příběh, živé postavy, pořádná porce akce a napětí, nějaká ta romantická linie...). a zároveň jste neměli pocit vypočítavého studiového slepence, ale naopak příjemně osobního, téměř autorského a v rámci možností chytrého díla? Já vím, takové filmy se tu a tam objeví a nemusíme si teď hrát na „něco takového už tady nebylo x let“. Město ve skutečnosti není plnohodnotnou součástí podzimní oscarové sezó...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Město


DVD a Blu-ray filmu Město

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

V současnosti to vypadá, že režisér Ben Affleck má mnohem víc fanoušků než Ben Affleck herec. Jednu dobu platil za nejnenáviděnějšího člověka v Hollywoodu, ale dnes už má poměrně klid. Faktem však je, že herecky bude nejspíš až do smrti ve stínu svého kámoše a kolegy Matta Damona. Není divu, že se rozhodl vyzkoušet si režii. Jeho psychologické drama Gone, Baby, Gone, se nám navíc opravdu líbilo. Teď to za kamerou hodlá zkusit znovu a na rozdíl od svého předchozího filmu ho uvidíme i před ní. The Town bude příběhem zkušeného zloděje, který začíná mít se svou profesí malinko problémy. Po krku mu totiž jde neústupný agent FBI a – a to hlavně – musí si srovnat v hlavě, jak je to vlastně s jeho vztahem k sympatické bankovní úřednici, která byla i jednou z jeho předchozích obětí. Kombinace zlodějských a romantických filmů už jsme tu měli mnohokrát a taková Aféra Thomase Crowna nebo Zakázané ovoce jsou velmi příjemné kousky, tak doufejme, že se k nim Affleckova novinka zařadí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.