Mejdan v Las Vegas

What Happens in Vegas

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Mejdan v Las Vegas

Mejdan v Las Vegas /2008

Režie: Tom Vaughan

Hrají: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Lake Bell, Michelle Krusiec

Česká premiéra: 15.5.2008

USA premiéra: 9.5.2008

Na DVD od: 29.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mejdan v Las Vegas

Ve Vegas to žije. Člověk tam může během noci zbohatnout, ale i přijít o poslední halíř. A nebo se tam na každém druhém rohu oženit. A přesně to se stane hrdinům komedie What Happens in Vegas. Problém je ale v tom, že svatba byla tak trochu nedobrovolná. Ne že by Ashton Kutcher unesl Cameron Diaz a nutil ji sledovat svoje filmy, pokud si ho nevezme, ale alkohol dokáže udělat nemyslící zvíře úplně z každého. Když se tedy oba hrdinové ráno probudí s obrovskou kocovinou, zjišťují, že jsou svoji. Celá situace je ale ještě mnohem horší kvůli tomu, že minulou noc společně vyhráli zatraceně velký balík peněz. A rozhodně se o něj se svým čerstvým protějškem nehodlají dělit. Jestli chcete vědět, jak to dopadne, budete si muset počkat na léto. Osobně ale sázím svoje játra na to, že se do sebe nakonec skutečně zamilují a odejdou do západu slunce. Nápad s neplánovanou svatbou je originální asi jako stodevatenáctý díl Velmi křehkých vztahů, ale Cameron Diaz už dlouho nenatočila žádnou komerční bombu, takže asi bere všechno, co se jí namane. A Ashton Kutcher bude nejspíš stejně otravný, jako ve většině svých ostatních filmů. What Happens in Vegas vypadá jako až příliš nudná sázka na jistotu, třeba nás ale nakonec příjemně překvapí.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Mejdan v Las Vegas


Recenze filmu Mejdan v Las Vegas

Těžko říct, co je ve filmovém Las Vegas větším lákadlem - zářící stoly plné jackpotů a pečlivě vyrovnaných žetonů nebo růžově blikající srdíčka nad každou druhou putykou, symbolizující možnost rychlého sňatku. S přiopilým božím poslem internetové církve svatého Billa, přesto však na život a na smrt. Přesně takhle začal vztah dvou životních odpadlíků - Jacka a Joy. Jeho právě vlastní otec vyrazil z práce, jí opustil snoubenec, který tak zajistil narozeninovou párty s opravdovým překvapením. Dn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mejdan v Las Vegas


DVD a Blu-ray filmu Mejdan v Las Vegas

Zatím nevyšlo.


Související články

29.12.2016 15:38 Matky chystají další kalbu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.9.2016 21:08 Smrt ve tmě je hororová trvalka! Morgan prošuměla Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
22.8.2016 16:32 Ben-Hur propadákem roku! Sebevražedný oddíl vede Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
15.8.2016 01:01 Sprosté Buchty a klobásy škádlí Sebevražedný oddíl Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
10.7.2016 12:00 Víkendový výplach #357 o Batmanovi a Spielbergovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.