Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Megamysl

Megamysl /2010

Režie: Tom McGrath

Hrají: Will Ferrell, Brad Pitt, Jonah Hill, Tina Fey

Česká premiéra: 2.12.2010

USA premiéra: 5.11.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Megamysl

V kostce: "Megamysl byl největší zloduch v Metrocity. Pak se mu ale podařilo zabít místního Mirka Dušína a ovládl město. A začal se nudit. Proto se rozhodl stvořit nového superhrdinu, s nímž by mohl bojovat, malinko se mu to ale vymklo z rukou a zjistil, že za klaďáka teď musí být on. Vizuálně velmi povedený animák nedokázal z comicsového prostředí vytěžit zdaleka tolik, kolik by bylo potřeba k prvoligovému filmu. Megamysl sice není nudný, občas je napínavý, občas vtipný, občas dojemný. Ale bohužel jen občas. Šlo z toho vytáhnout mnohem víc!"

Galerie obrázků filmu Megamysl


Recenze filmu Megamysl

Člověk, jenž se chce vyhnout comicsům, si dnes musí dávat zatraceně velký pozor. Jsou totiž všude. A zvlášť příští rok budou na každém rohu. To, že filmové comicsy vydělávají, že prakticky nahradily akční žánr a nejspíš tu s námi ještě pár let budou, není nutné opakovat. Fakt, že všichni ti okostýmovaní borci chránící svět před mimozemšťany, nácky, mutanty a Aštarem Šeranem, slaví až na výjimky obrovský úspěch, je evidentní a potvrzuje to i dvojice animovaných komedií. Já, padouch byla celkem...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Megamysl


DVD a Blu-ray filmu Megamysl

Zatím nevyšlo.


Související články

2.4.2011 23:49 Tučňáky na vás! Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
7.3.2011 01:51 Rango a Damon? Pochvaly ano, ale peněz moc není Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
13.1.2011 12:00 Rok 2010 v kostce - 2. část Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
12.12.2010 19:15 Konec Narnie? Propadla stejně jako Depp a Jolie Rubrika: Novinky Diskuze: 55 příspěvků
6.12.2010 01:56 Na vlásku sesadilo Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Comicsovky hýbou světem, takže si snad ani nikdo nevšimne, když se natočí comicsový animák, jenž podle comicsu vlastně vůbec není. Megamind bude příběhem superpadoucha, jemuž se podaří nevídaná věci. Zabije omylem svého suprhrdinského protivníka. A co má teď sakra dělat? Není s kým bojovat, není komu škodit a Megamind se začíná nudit. A tak se rozhodne vyrobit nového hrdinu, jenž by měl být lepší, silnější a odvážnější. Bohužel Titanovi tak trochu rupne v bedně a rozhodne se zničit svět a jediný, kdo ho může zastavit, je jeho padoušský stvořitel. Tom McGrath má za sebou oba svižné díly Madagascaru a k dispozici prvotřídní hlasové obsazení. Studio zodpovědné za Kung Fu Pandu by si navíc mělo umět pohlídat akční scény, nejděsivěji tedy na filmu zatím vypadá jeho český název.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.