Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Méďa

Méďa /2012

Režie: Seth MacFarlane

Hrají: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Mila Kunis, Joel McHale, Giovanni Ribisi

Česká premiéra: 2.8.2012

USA premiéra: 13.7.2012

Na DVD od: 28.11.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Méďa

V kostce: "Před sedmadvaceti lety si John přál, aby jeho plyšový medvěd ožil. A stalo se. Oba ale zestárli, v pětatřiceti však mají k dospělosti pořád ještě dost daleko. Pokud ale John nechce přijít o přítelkyni, bude muset změnit svůj život. A méďa Ted možná taky. Tvůrce Griffinových Seth MacFarlane celovečerně debutuje sympatickou a dost vulgární komedií, které sice občas trochu chybí tempo, ale díky dobrým hercům a několika naprosto úžasně vtipným momentům se v kině budete bavit víc než dobře. "

Galerie obrázků filmu Méďa


Recenze filmu Méďa

Seth MacFarlane je momentálně seriálový bůh. Vedle jeho stěžejního projektu Griffinovi slaví úspěchy i s American Dad a Cleveland Show. Píše, režíruje, dabuje půlku postav a ukazuje, že slova "politická korektnost" si každý může vykládat po svém. V jeho projektech se šije do každého bez výjimky a schytávají to nacisti, politici, děti, postižení, hloupí lidé, oškliví lidé i obří slepice. MacFarlane se s tím zkrátka nepáře a teď se rozhodl proniknout i do filmu. Jeho režijní debut Méďa je kome...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Méďa

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Méďa

Zatím nevyšlo.


Související články

11.4.2016 19:00 Výsledky: 2016 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
5.3.2016 09:40 Komentář: Kdo zaručeně chyběl na Oscarech? Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
10.12.2015 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.11.2015 01:00 Bond se Snoopym suverénně vládnou pokladnám Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
20.7.2015 00:09 Ant-Man se uvedl důstojně, zdolal Mimoně i Apatowa Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Každý měl v dětství nějakého toho oblíbeného plyšáka a kdo tvrdí, že ne, ten ho má dodnes. Krom plyšáků však děcka mají i docela velkou fantazii a nedělá jim problémy představovat si, že jejich medvědi, myšáci a psi jsou živí. Nebo že by živí být mohli. John si jako děcko přál, aby jeho nejlepší plyšový kámoš Ted ožil a splnilo se mu to. Bohužel z Johna se stal dospělý chlap s dospělými problémy a rád by se staral o jiné věci než o nezodpovědného medvěda Když už si ho ale jednou přál, tak se o něj prostě bude muset postarat. Zápletka zní možná jako dětinská zábava, ve které bude Mark Wahlberg padat do záchodu a přitom se mu bude chechtat plyšový sympaťák. O scénář a poprvé i o režii se však postará Seth MacFarlane, tvůrce seriálu American Dad nebo Griffinovi a ten nejde pro nějaký ten drsnější a vulgárnější vtip daleko. Uvidíme, jak se mu povede spojit jeho typický humor s klasickým filmem. Každopádně herce si do svého debutu sehnal prvotřídní.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.