Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Méďa 2

Méďa 2 /2015

Režie: Seth MacFarlane

Hrají: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Liam Neeson

Česká premiéra: 2.7.2015

USA premiéra: 26.6.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Méďa 2

V kostce: "Ted chce být lidská bytost a aby toho dosáhl, musí k soudu. Jednoduchý příběh extra nezaujme, ale v množství vtipů je na tom Méďa 2 podstatně lépe. Ne všechny jsou dobré, ale je jich takové množství, že se budete chechtat dost na to, abyste z kina odcházeli spokojeni. Nic nového nečekejte, tohle je klasický sequel, kde se sází na to, co fungovalo minule. "

Galerie obrázků filmu Méďa 2


Recenze filmu Méďa 2

Jak rychle se filmová bublina jménem Seth MacFarlane nafoukla, tak rychle zase splaskla. V televizi je Seth díky Griffinovým nebo American Dad! zatraceně velkou hvězdou a první Méďa naznačil, že by se mu mohlo dařit i na velkém plátně. Plyšový sympaťák, Mark Wahlberg, spousta politicky nekorektního humoru, ale i fungující příběh o chlapském přátelství, nutnosti dospět, strachu z bouřky a Flashi Gordonovi... to je kombinace, kterou v kině vidíme vždycky rádi. Westernová komedie Všechny cesty v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Méďa 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Méďa 2

Zatím nevyšlo.


Související články

11.4.2016 19:00 Výsledky: 2016 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
5.3.2016 09:40 Komentář: Kdo zaručeně chyběl na Oscarech? Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
10.12.2015 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.11.2015 01:00 Bond se Snoopym suverénně vládnou pokladnám Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
20.7.2015 00:09 Ant-Man se uvedl důstojně, zdolal Mimoně i Apatowa Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Seth MacFarlane sice letos zklamal westernovou komedií Všechny cesty vedou do hrobu, ale vzhledem k tomu, že má na kontě stovky dílu Family Guy a American Dad, tak si občas nějaký komediální průměr dovolit může. A navíc v Méďovi ukázal, že jako režisér zvládá i hraný film. Příběh Marka Wahlberga a jeho plyšového kámoše byl obři hit, takže tu máme dvojku, v níž lidský hrdina vymění Milu Kunis za Amandu Seyfried a méďa Ted bude mít problémy s ochránci lidských práv. Konkrétně s tím, že on sám člověk není. Zatím nevíme, jestli tohle bude stěžejní část zápletky, nebo jen jeden z fórů, tvůrci drží příběh pod pokličkou, ale dá se očekávat, že to bude o tom, jak Wahlberg a plyšový medvěd chlastají, hulí a hláškují. Což asi nikoho neurazí.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.