Mechanik zabiják

The Mechanic

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (32)
Plakát k filmu Mechanik zabiják

Mechanik zabiják /2010

Režie: Simon West

Hrají: Jason Statham, Ben Foster, Donald Sutherland, Christa Campbell, Jeff Chase

Česká premiéra: 21.7.2011

USA premiéra: 28.1.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mechanik zabiják

V kostce: "Bez šťávy, humoru a překvapení ani z Jasona bič neupleteš. Uondané béčko o sentimentálním nájemném vrahovi, otravném parťákovi a neohrabané pomstě nedrží pohromadě ani zevnitř, ani zvenku, protože si na něm prostě nikdo nedal záležet. "

Galerie obrázků filmu Mechanik zabiják


Recenze filmu Mechanik zabiják

Na některé filmy čeká člověk jako na smilování, aby si po dlouhých týdnech analytického filozofování mohl odpočinout u zážitkové recenze, ve které se neřeší herecké výkony, oscarové šance nebo kostýmy, ale spíš úniková rychlost vyhřeznuté sleziny nebo počet stoliček v puse po zásahu pažbou brokovnice. Hrozně rád bych se takhle vyřádil, ale nová stathamovka jede až podezřele dlouho na volnoběh. Pojďme se jí podívat pod kapotu. Mechanik je jméno mnoha významů - můžete si pod ním představit vych...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mechanik zabiják


DVD a Blu-ray filmu Mechanik zabiják

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
11.2.2017 11:19 Kdo natočí Batmana? Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Statham bude nejspíš až do konce života točit béčkové akční filmy a my ho za to budeme mít rádi. Nový Arnold nebo Sly z něho asi nebude, protože doba akčnímu filmu nepřeje, ale svou práci tenhle charismatický Brit většinou odvede zatraceně dobře. The Mechanic bude navíc remakem kultovního filmu Charlese Bronsona a bez nadsázky se dá říct, že originál patří mezi jeho nejlepší (a závěrečná tečka z něj dělá svým způsobem dokonalou podívanou). Statham si tu zahraje nájemného zabijáka, jenž se rozhodne vzít si k ruce mladého pomocníka. Brzy ale zjistí, že to nebyl nejlepší nápad, protože jeho učeň začíná mít poměrně velké ambice. Stathamův spoluhráč Ben Foster patří mezi nejzajímavější mladé herce, Donald Sutherland je jistota, a tak největší neznámou bude režisér Simon West. Ten sice natočil parádní Con Air, ale od té doby jde jeho kariéra strmě dolů. Snad si tedy kvůli fandům akčních filmů vzpomene na staré dobré časy.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.