Mé druhé já

The Brave One

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Mé druhé já

Mé druhé já /2007

Režie: Neil Jordan

Hrají: Jodie Foster, Terrence Howard, Nicky Katt, Naveen Andrews, Mary Steenburgen

Česká premiéra: 18.10.2007

USA premiéra: 14.9.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mé druhé já

Jodie Foster srágory netočí. To je fakt, se kterým se zkrátka musíte smířit, ať už k ní máte vztah jakýkoliv. I když byl Tajemný let maximálně průměrným thrillerem, šlo o jedno z mála zaškobrtnutí v její kariéře. Tahle drobná čtyřicátnice si už doma pod postelí schovává dva Oscary a už skoro dvacet let si užívá na výslunní popularity. Příští rok ale řádně přitvrdí. Zahraje si totiž ženu, která byla brutálně napadena a z tohoto zážitku si odnesla dost ošklivé trauma. Místo aby trávila čas zavřená na psychiatrii a objevovala znovu krásy života ale vyráží jako kdysi Charles Bronson vyčistit ulice. Inspirace v dnes již klasickém Přání smrti je na první pohled znát. Jodie Foster podle všeho nepůjde po konkrétním padouchovi, který jí udělal ze života peklo, ale rozhodne se vybít všechnu špínu, na kterou narazí. Bronsonovi to šlo, Taxikář Robert De Niro se díky tomuto tématu nesmazatelně zapsal do síně slávy a Dolph Lundgren si na tom založil kariéru. Pravděpodobnost, že Jodie Foster bude běhat po městě s upilovanou brokovnicí a kosit padouchy po desítkách, je ale minimální. Podle všeho bude The Brave One komornější thriller, ve kterém ale o nějaké to násilí nouze nebude. Zkušený Neil Jordan se drsnějších témat nebojí, Terrence Howard by měl hlavní hvězdě krýt záda bez problémů a pokud půjde všechno dobře, mohl by tu být další klasický film o pomstě, tentokrát však s neobvyklou hrdinkou. A to si dáme líbit vždycky.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Mé druhé já

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Mé druhé já

K nevěrohodným idylkám v Hollywoodu buď všechno spěje, nebo se to od nich odráží. Erica Bain má tu smůlu, že stojí na špatném konci provazu. Moderuje úspěšnou rozhlasovou show, má roztomilého psa a ještě roztomilejšího snoubence, za kterého by se chtěla co nevidět provdat. Ale musí s přípravami čekat na maminku, která si chce první a doufejme, že i poslední sňatek své dcery užít (a že si Erica dala na čas). Jenže... tyhle vzdušné zámky jsou jedné osudné noci rozsekány napadrť chladnou ocelovo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mé druhé já


DVD a Blu-ray filmu Mé druhé já

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
1.3.2017 20:00 Jak Nolan pojme Dunkerk? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.