Marley a já

Marley & Me

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Marley a já

Marley a já /2008

Režie: David Frankel

Hrají: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Haley Bennett, Eric Dane, Alan Arkin

Česká premiéra: 12.3.2009

USA premiéra: 25.12.2008

Na DVD od: 15.6.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Marley a já

V kostce: "Novinář a novinářka se zamilují, vezmou a plánují. Bod č. 5: Pořídit si dítě. Bod č. 4 a půl: Pořídit si psa. Ze zlevněného labradora se vyklube zvíře z pekla, které hrdiny sbližuje nejen omotáváním kolem sloupů, ale také... ach... cítíte tu atmosféru? Přestaňte se mračit a nechte se pohltit. Venku je ještě příliš zima než abyste nad tím psím klubíčkem mávli rukou. Místo klasických psích trablů vás totiž čeká spíš chytře a svižně napsaná komedie o dospívání mezi třicítkou a čtyřicítkou."

Galerie obrázků filmu Marley a já


Recenze filmu Marley a já

Má to čtyři nohy, padesát kilo, rádo to poslouchá Boba Marleyho a ještě radši to rozkouše cokoliv, co se trestuhodně válí v okruhu deseti čtverečních mil. Roztomilé hafany jsme zvyklí vídat na konci Televizních novin a na začátku žebříčků knižních bestsellerů. Tenhle film kasíruje nadšené pejskaře i nedůvěřivé "laiky" na základě veleúspěšné papírové předlohy a bude se vás snažit přesvědčit, že labrador je ten nejlepší kámoš a zároveň nejhorší pes na světě. Zvedáte se k odchodu ze čtecího pros...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Marley a já


DVD a Blu-ray filmu Marley a já

Zatím nevyšlo.


Související články

5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
29.6.2012 09:16 Karlovy Vary: Co neminout na fesťáku Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.3.2012 01:57 Pfister po Temném rytíři chystá debut Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
1.2.2012 09:03 12 největších zklamání v pokladnách 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
6.12.2011 20:49 Televizní Tipy 6.12. - 12.12.2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když se nějakému komikovi začne kariéra bortit pod rukama, většinou se stane, že jeho filmy jsou najednou plné dětí a roztomilých zvířátek. Owen Wilson už si to s dětmi odbyl a teď ho čeká veselý psík. V komedii podle knižního bestselleru si zahraje Johna Grogana, který si se svou manželkou Jennifer pořídil roztomilého, ale malinko otravného psa. Nikdo ale netuší, že nový rodinný mazlíček nachystá svým majitelům a jejich okolí několik neocenitelných životních lekcí. Marley & Me by měl být letošní vánoční film číslo jedna a rád by do kin přilákal celé rodiny. Wilson pořád ještě má na to, aby se vrátil zpátky do první komediální ligy a Jenifer Aniston bude hrát sympatické ženské až do sedmdesáti. Ovšem založit film na vztahu dvou lidí a psa je poměrně laciný a blbý nápad. Režisér David Frankel před dvěma lety překvapil poměrně zábavnou komedií Ďábel nosí pradu a scénárista Scott Frank za sebou pár zajímavých filmů také má (mimo jiné Tlumočnice nebo velmi dobrý thriller The Lookout), ale i tak se zatím důvod k návštěvě kina hledá jen velmi obtížně.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.