Manžel na hodinu

Manžel na hodinu

Plakát k filmu Manžel na hodinu

Manžel na hodinu /2016

Režie: Tomáš Svoboda

Hrají: Bolek Polívka, David Matásek, David Novotný, Lukáš Latinák, Eva Holubová

Česká premiéra: 22.12.2016

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (21)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (1)

Trailer

Manžel na hodinu: Trailer Manžel na hodinu: Trailer Manžel na hodinu: Trailer

Stejně jako KarelR nejsem cílovka. Zároveň mě docela překvapuje, kolik lidí v mém okolí se na film těší. Neříkám, že se pohybujeme ve stejné žumpě jako v případě Babovřesk, ale nic zajímavého na upoutávce nevidím. Nebo vás snad zaujal nějaký střih, fór, kamerový úhel, nedej bože nápad? Tvůrci se každopádně nemusí o osud svého filmu bát. Na pokračování úspěšné jedničky jistě znovu přijde plno diváků. Přeji jim, aby se u ožralého Bolka Polívky v kině zasmáli. David Novotný v parádních plavkách potom může některé citlivější duše dokonce rozbrečet.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (22)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Teaser

Manžel na hodinu: Teaser Manžel na hodinu: Teaser Manžel na hodinu: Teaser

Hodinový manžel mě minul slušným obloukem a 57% na ČSFD zrovna nekřičí "okamžitě dohnat!" Nejspíš mi tak uteče i jeho pokračování, které se dočkalo (bohužel) typicky českého teaseru. Co to znamená? Že se do 60 sekund slepila řada nesouvisejících výjevů, v nichž hrají známí herci, a... to je úplně všechno. Nějak jsem ani nepobral, o čem to má být, na druhou stranu to ale nevypadá jako peklíčko z ranku magnuskovin, troškovin nebo nových poledňákovin. Prostě se na nás řítí další domácí řachanda, která může jen a jen překvapit.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.