Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Maniak

Maniak /2013

Režie: Franck Khalfoun

Hrají: Elijah Wood, America Olivo, Nora Arnezeder, Liane Balban, Morgane Slemp

Česká premiéra: 7.2.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Maniak

V kostce: "Frodo Pytlík se vykašlal na prsten a začal skalpovat ženy. Remake hororu z roku 1980 je nesmírně intenzivní zážitek, protože téměř vše je natočené z pohledu vraha. Před šíleným Frankem se nedá utéct a bude vás mrazit z temné atmosféry velkoměsta, skvělého soundtracku i z brutálních scén. Hororová podívaná ze staré školy, před kterou konkurence bledne závistí. "

Galerie obrázků filmu Maniak


Recenze filmu Maniak

Horor je skvělý žánr. Do téhle škatulky totiž můžete narvat skoro všechno. Jsou tu klasičtí sérioví vrazi, zombíci, co lidem žerou střeva, cvoci, kteří své obětí týrají psychicky a během jejich dvouhodinového lumpačení nevyteče ani kapka krve, ale také filmy jako Braindead nebo Evil Dead, v nichž se sekačky na trávu a motorové pily mění z běžného pracovního náčiní na nejvíc cool nářadí na světě. Zkrátka sem narvete spoustu věcí a logicky občas i nějaké to příjemné překvapení. Ne že by Maniak ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Maniak


DVD a Blu-ray filmu Maniak

Zatím nevyšlo.


Související články

26.9.2016 13:28 Co chystá režisér Temného případu? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
29.9.2015 13:25 Maniac Cop se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.9.2014 00:01 Televizní tipy 29.9. - 5.10.2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.1.2014 20:41 Nejlepší filmy roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
6.9.2013 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Elijah Wood bude už nejspíš nadosmrti Frodem Pytíkem, rád by ale světu dokázal, že je v něm víc než jen hobit s chlupatýma nohama a pokouší se objevovat víceméně ve všech žánrech. Ještě před Pánem prstenů si vyzkoušel horor ve Fakultě, kde byl v podstatě za hlavního hrdinu, v Maniacovi přejde na druhou stranu barikády. Remake hororu Williama Lustiga z roku 1980 vypráví o mladíkovi, který má jedno ne zrovna pěkné trauma a díky tomu občas vyrazí do ulic zabíjet ženy a skalpovat je. Prostě takový sluníčkový človíček. Wood by mohl být v podobné roli zajímavý a šanci, že nás čeká povedený horor, zvyšuje i fakt, že film produkuje a scénář napsal Alexandre Aja. Za kamerou sedí Franck Khalfoun, který v hororu P2 ukázal, že celkem zvládá jak atmosféru, tak i brutální scény. Jsme minimálně zvědaví.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.