Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Man Up

Man Up /2015

Režie: Ben Palmer

Hrají: Lake Bell, Simon Pegg, Rory Kinnear, Olivia Williams, Ken Scott

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Man Up

Lake Bell za sebou má pár zajímavých rolí a navíc se na ni i docela dobře kouká, ale hvězdou se nikdy nestala a komedie Man Up jí s tím taky nejspíš nepomůže. Ale na druhou stranu to je její problém, když to bude dobrý film, tak to bude fajn. Zahraje si tu mladou ženu, která je sama a shodou náhod si ji splete chlapík s dámou, se kterou má mít první rande. A k jejímu překvapení se z něj vyklube ideální materiál na přítele. Co bude dál, se asi dozvíme až v kině. Se Simonem Peggem by to ale mohla být minimálně solidní zábava.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Man Up

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Man Up

V romantických komediích se originalita moc nenosí. Diváci a nejspíš hlavně divačky zkrátka vědí, co chtějí a experimenty jsou v tomhle případě dost riskantní. Man Up žádný experiment není, přesto jde o romantickou podívanou, která se od těch klasických malinko liší. A to je dobře.  Nancy je něco přes třicet, je single a nehodlá s to nijak měnit. Ne že by to byla taková ta moderní dáma, co chce všechno zvládnout bez chlapa, dokud se neobjeví Channing Tatum, jen ji prostě randění nikdy moc neš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Man Up

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Man Up

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.