Mamma Mia!

Mamma Mia!

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (27)
Plakát k filmu Mamma Mia!

Mamma Mia! /2008

Režie: Phyllida Lloyd

Hrají: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Colin Firth, Stellan Skarsgard

Česká premiéra: 7.8.2008

USA premiéra: 18.7.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mamma Mia!

V kostce: "Milenecký pár těsně před svatbou, máma a její dvě trhlé kamarádky, tři potenciální tátové, Řecko a jedeme! Na vstupence na tenhle muzikál by mělo být důrazné varování: vyrobeno z materiálů s nízkou trvanlivostí. Případně koukatelné jedině jako série samostatných klipů. Odvázaná Meryl Streep dává muzikálu Mamma Mia hodně, ale ani ona nedokáže táhnout zbytek sestavy a přesvítit větší než malé množství nedostatků. Všichni křepčí, všichni se radují, ale budete jejich emoce sdílet?"

Galerie obrázků filmu Mamma Mia!


Recenze filmu Mamma Mia!

V době kdy letěla ABBA, byla většina čtenářů MZ na houbách, nanejvýš v "přípravě". Přesto je s podivem, že bláznivé trailery vykouzlily na tvářích ruměnec i těm, komu jinak v iPodu hraje spíš System of A Down. Švédké kvarteto bylo ve svých dobách natolik výkonným strojem na šlágry, že se postupem doby stali symbolem éry diska. Uměli zpívat, byli mladí, za svými fanoušky si doletěli i na druhý konec světa a aktivně se podíleli na image zářivě šťastných lidí. Ačkoliv ta uplá tílka a minišatečky...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mamma Mia!


DVD a Blu-ray filmu Mamma Mia!

Zatím nevyšlo.


Související články

2.10.2015 15:32 7 filmů režiséra Jana Těšitele Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
19.8.2012 12:50 Víkendový výplach #154 o Avengers a Pizze Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
18.6.2012 00:01 Madagaskar rozdrtil Sandlera i zpívajícího Cruise Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
8.11.2011 21:04 Televizní Tipy 8.11. - 14.11.2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.7.2010 22:06 Téma: Hubené blockbusterové léto Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Asi nikdo nezvolal Mamma Mia! tolikrát, jako slavná hudební skupina ABBA. Jestli si myslíte, že se je bude Meryl Streep na stará kolena snažit trumfnout…máte trošičku pravdu. Trošičku. V projektu Mamma Mia!, založeném na muzikálové předloze (ano, začínáte tušit správně), bude hrát matku s velmi divokou minulostí, jejíž potomek se chystá do svatby. Nebyla by to svatba, aby se na ní nesešlo veškeré rodičovstvo, jenže tady je jeden malinký háček – Meryl si otcem svého dítěte sama není moc jistá. Proto na velkou rodinnou slávu přicházejí rovnou tři kandidáti na post otce ne-novorozeného. Stačí trocha toho jiskření a máte jasno – o zábavu nebude nouze. A nebude to ledajaká zábava. Jelikož jsou její kořeny v muzikálu, nesmí chybět nějaká ta hudební vložka – jako třeba hity skupiny ABBA. Hromada našponovaných situací povede ke zpěvu písní jako „Dancing Queen“, „Take a Chance on Me“, nebo „The Winner Takes It All“, které si navíc střihnou samé hollywoodské hvězdy. Asi je na čase oklepat staré desky, abyste pak v sále nebyli za blbce, když si všichni kolem budou pobrukovat a vy nebudete znát text. ;)

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.