Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Mama

Mama /2012

Režie: Andres Muschietti

Hrají: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Megan Charpentier, Isabelle Nélisse, Javier Botet

Česká premiéra: 21.3.2013

USA premiéra: 18.1.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Mama

V kostce: "Velmi slibně rozjetá evropská lekačkiáda, která bohužel s přibývající minutáží začne chytat americké zlozvyky. V samotném závěru se pak nákaza šíří tak rychle, že pacient umírá ještě před závěrečnými titulkami. Kde je Dr. House, když ho člověk potřebuje?"

Galerie obrázků filmu Mama


Recenze filmu Mama

Fanoušci nejuvřískanějšího žánru mají zase po letech žně. Úspěšně přešli přes japonské duchy, zombie vlnu a pokus o návrat bimbo královen, co jim pánbů rozdal na výstřihu i hlasivkách, aby mohli zabořit své nozdry do duchařské kategorie, která nečerpá inspiraci z Japonska, ale zkouší to na nás s nejrůznějšími duchy. Insidious, Sinister, Sirotek, Kletba z temnot a teď i Máma. Všechno jsou to levné, ale velmi efektivní horůrky, které nesázejí na velká jména a trikové opulence, nýbrž na bohatou ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Mama

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Mama

Zatím nevyšlo.


Související články

23.11.2016 17:28 MoneyZone: Jaký bude otvírák Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
16.8.2016 13:00 FOTO: Klaun Pennywise z hororu To Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.7.2016 00:30 První fotka z Kingova hororu To Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.10.2015 09:56 7 filmů režiséra a producenta Davida Ondříčka Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
2.10.2015 10:24 Kdo natočí další Rychle a zběsile? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Španělsko je momentálně hororová velmoc a i v Kanadě se občas objeví něco zajímavého, jako třeba geniální Pontypool. A navíc tam mají lesy, kde se může stát hodně ošklivých věcí, o čemž se přesvědčí i hrdinové hororu Mama. Ten vypráví o Annabel a Lucasovi, mladém páru, který se musí postarat o dvě neteře. Ty vyrůstaly samy celých pět let v lese a teď se musí naučit, jak to chodí v civilizaci. S tím samozřejmě přichází spousta problémů, ovšem zařadit se do společnosti bude to nejmenší. Zdá se totiž, že holky v lese možná zas až tak úplně samy nebyly. Herecké obsazení v čele s čím dál tím obsazovanější Jessicou Chastain a charismatickým Nikolajem Coster-Waldauem je zajímavé, stejně jako osoba režiséra. Andres Muschietti sice zatím točil jen kraťasy, ovšem jeho celovečerní debut Mama je remakem právě jeho předchozího krátkého filmu. Věřme, že ví, co se mu minule nepovedlo a zvládne nás teď prvotřídně vyděsit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.