Malý velký bojovník

Little Big Soldier

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Malý velký bojovník

Malý velký bojovník /2010

Režie: Sheng Dang

Hrají: Jackie Chan, Lee-Hom Want, Rongguang Yu, Ken Lo

Česká premiéra: 29.7.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Malý velký bojovník

V kostce: "Malý příběh z velké války o dobráckém zemědělci a nezkušeném generálovi posiluje nejen Chanovo tajtrlíkování, ale i přirozená rozmáchlost (tisícihlavé čínské armády žádné CGI nenahradí). Jdou cestou, necestou, srandují, a pak možná nečekaně zvážní. Kromě závěrečného emočního oblouku, typického pro asijské produkce, je ale Malý velký bojovník stravitelným průměrem, který nemůže uškodit. Zvlášť když máte na podobnou okostýmovanou a mírně akční legraci zrovna chuť."

Galerie obrázků filmu Malý velký bojovník

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Malý velký bojovník

Jackie je svým způsobem klikař. Zatímco hollywoodské hvězdy po pár průšvizích padají a musí fanoušky i přízeň producentů horko těžko získávat zpět (John Travolta by mohl vyprávět), Chanovi jeho americké braky á la Chůva v akci v jeho domovině projdou (možná i proto, že jsou tam nenápadně zahrabány pod koberec a rychle z kin zmizí) a ještě zajistí, aby mohl hollywoodský honorář vrazit do něčeho hodnotnějšího. Což je v tomhle případě spíš gangsterka Město zločinu (Shinjuku Incident), kterou naj...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Malý velký bojovník

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Malý velký bojovník

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
8.3.2017 14:00 První dojmy: Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Každý herec stárne, na nikom však není věk vidět tak jako na akčních hvězdách. Jackie Chan už nedokáže mlátit lidi tak efektně, jako to dělal dřív, do hereckého důchodu se mu však zatím ještě nechce, a tak točí špatné a nudné komedie. Občas z něj ale vypadne něco alespoň trošku zajímavého. Malý Velký Bojovník je údajně film, který by se měl líbit všem fandům Švejka. Jackie Chan tu hraje bezvýznamného vojáka, který netouží po boji a nejraději by byl doma a staral se o své pole. A když po bitvě najde zraněného nepřátelského generála, zdá se, že má vyhráno. Stačí ho jen unést a  získat výkupné. Dostat se přes válkou zužovanou zemi ale nebude jednoduché. Tím spíš, že k válečníkovi má hlavní hrdina daleko.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.