Maharal - tajemství talismanu

Maharal - tajemství talismanu

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (44)
Plakát k filmu Maharal - tajemství talismanu

Maharal - tajemství talismanu /2007

Režie: Pavel Jandourek

Hrají: Maroš Kramár, Barbora Seidlová, Bořivoj Navrátil, Miroslav Táborský, Josef Somr

Česká premiéra: 15.2.2007

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Maharal - tajemství talismanu

Česká republika dlouho patřila ke světové špičce co se dětských filmů týče. Jak vytrhnout velrybě stoličku, S tebou mě baví svět, Ať žijí duchové a mnoho dalších příběhů s dětskými hrdiny se objevuje na našich obrazovkách každý rok. Bohužel loni tradici kvalitních dětských filmů porušila sama „bohyně“ Marie Poledňáková a po jejím opus magnum Jak se krotí krokodýli propadla většina naší redakce do těžké deprese. Začátkem příštího roku se o nápravu pokusí Pavel Jandourek, který se zatím stačil podepsat jen pod velmi směšnou českou variaci na Akta X Strážce duší a jeden deset let starý televizní film. V Maharalovi budou hlavními hrdiny tři děti, které spolu s americkým hledačem pokladů Aaronem Cohenem (Bořivoj Navrátil ve variaci na Indiana Jonese) a dvojicí historiků (Maroš Kramár, Barbora Seidlová) pátrají po tajemství legendárního Golema a Kamene mudrců. Jak už to v poslední době u filmů s větším rozpočtem bývá, Česká televize si jako hlavní producent vydupala i třídílnou televizní verzi filmu. Velké lákadlo (alespoň pro nás určitě) v podobě Vítězslava Jandáka v roli lovce pokladů nakonec nevyšlo, ale i Bořivoj Navrátil v apartním klobouku by se mohl na plakátech docela vyjímat. Po zmršených krokodýlech by dětský film potřeboval trochu té nové krve do žil, snad se tedy Jandourkovi podaří napravit tomuto žánru reputaci. Bezpochyby to ale bude dřina.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Maharal - tajemství talismanu

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Maharal - tajemství talismanu

Chlapci, děvčata a zvířata chlupatá, konečně je to tady! Nejočekávanějším filmem února nebyl v redakci nový Kevin Smith nebo Miloš Forman, ale česká verze Šifry mistra Leonarda. Režisér Pavel Jandourek tak dlouhou blbnul ve Strážcích duší (pokud vám tahle variace na Akta X unikla, můžete být jenom rádi), až vyfasoval vlastní celovečerák. Vypráví o židech, golemovi, kouzelnických hůlkách a tajemné knize jménem Cesta světla. Takový rozkošný recyklát všech možných babských povídaček, který na se...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Maharal - tajemství talismanu

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Maharal - tajemství talismanu

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
17.1.2017 18:00 Digitální Leia nebude Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
13.10.2016 09:45 Predátor má novou hvězdu Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
30.9.2016 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Září 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.