Madagaskar

Madagascar

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Madagaskar

Madagaskar /2005

Režie: Eric Darnell, Tom McGrath

Hrají: Chris Rock, Ben Stiller, David Schwimmer

Česká premiéra: 16.6.2005

USA premiéra: 27.5.2005

Na DVD od: 28.11.2005

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Madagaskar

Newyorská Central Zoo je tím největším zvěřincem na světě a v tomhle bludišti klecí žijí čtyři kamarádi - lev, zebra, hroch a žirafa, kteří se vždycky po představení pro diváky sejdou a drbou, jak je ten život svině a jak na ně lidi blbě čuměj. Jednomu z nich to zřejmě začne lézt na nervy a následuje příkladu akčních tučňáků, kteří utečou, unesou torpédoborec a namíří si to domů. Takže naše zbylá trojice se ráno vzbudí a kamarád je fuč. Samozřejmě se rozhodnou pro "záchrannou" misi a všechny stopy vedou na tajuplný ostrov Madagaskar. Jak se tam ale dostat, když nedisponujete diverzantními taktikami tučňáků? Nezapomínejte, že v animovaných komediích je možné úplně všechno. Madagascar je dalším titulem Dreamworks (trailer se měl premiéru před Shark´s Tale) a vypadá neodolatelně. Nejen že studio chytře obsadilo bandu áčkových komiků (Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett-Smith a David Schwimmer), ale výtvarná stránka celého projektu je decentně řečeno pěkně ulítlá. A kdo miloval racky v Nemovi, ten bude na větvi z madagaskarských tučňáků. Hned bych si jednoho pořídil domů, ale asi by mě brzo nějakým vynalézavým způsobem zabil.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Madagaskar

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Madagaskar

Mám rád ujeté animáky typu Není král jako král nebo Slepičí úlet. Vážně jsem se dobře bavil u celovečerního Southparku. Od Madagascaru jsem po prvním očíhnutí obsazení očekával podobně šílené experimentování s publikem a tak nějak jsem si říkal, že s Benem Stillerem, Davidem Schwimmerem a Ali G v důležitých rolích zkrátka chtějí producenti vyrobit něco víc, než jen další "pěkný animák", který naplní pokladničky. Asi už stárnu a senilním, ale vážně jsem jim na to skočil i v těch ukázkách. Dost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Madagaskar


DVD a Blu-ray filmu Madagaskar

Zatím nevyšlo.


Související články

11.12.2013 14:10 Komentář: Je Jack Reacher klikař? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
3.1.2013 12:23 Nejlepší filmy roku 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
1.11.2012 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2012 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
21.10.2012 12:30 Víkendový výplach #163 o Pixaru a Halo Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
11.9.2012 11:00 Co chystá DreamWorks Animation? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.