Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagascar: Escape 2 Africa

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky /2008

Režie: Eric Darnell, Tom McGrath

Hrají: Ben Stiller, David Schwimmer, Chris Rock, Jada Pinkett Smith, Cedric the Entertainer

Česká premiéra: 13.11.2008

USA premiéra: 7.11.2008

Na DVD od: 20.4.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky

V kostce: "Lev, zebra, hrošíce a žirafa z newyorské zoo přistáli v Africe a zjišťují na vlastní kůži, jak vypadá život v divoké přírodě. Madagaskar 2: Útěk do Afriky je lehce nadprůměrná podívaná pro celou rodinu, u které budou děti křičet nadšením a rodiče neusnou nudou. A to někdy ke spokojenosti stačí. "

Galerie obrázků filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky


Recenze filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Jsou zpátky. Roztančený lev Alex, krizí středního věku trpící zebra Marty, obézní hrošice Gloria a žirafí hypochondr Melman. První Madagaskar sice nebyl žádná pecka a animačně už před třemi lety kopal tak trošku druhou ligu, ale měl jednoduchý příběh a veselá zvířátka pro děti a militantní tučňáky pro dospělé. Po finanční stránce to byl tedy úspěch a dvojka se k nám dostává teď. Trailery příliš nenavnadily a v době, kdy se člověk musí bát, aby na něj nějaký ten animák nevyskočil, když jde vyn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky


DVD a Blu-ray filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Zatím nevyšlo.


Související články

2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vypadá to, že doba, kdy byl každý měsíc v kině nějaký ten 3D animák, pomalu končí. Pixar si udržel své výsadní postavení, tučňáci se stali nejoblíbenějšími zvířátky a stejně jako v životě ti dobří přežili a ti mizerní skončili kdesi v zapomnění. Madagascar se bezpochyby zařadil mezi ty povedenější filmy a navzdory jednoduchému příběhu vydělal dost peněz na to, aby se jeho tvůrci rozhodli zkusit to ještě jednou. Lev Alex a jeho zvířecí přátelé – zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie - stále tvrdnou na Madagaskaru, ale chystají se co nejdříve zvednout kotvy a vrátit se zpátky do zoo v Central Parku v New Yorku. Samozřejmě ne všechno jde podle plánů a celá zvířecí parta skončí kdesi uprostřed africké divočiny. A tady Alex narazí na své divoké příbuzné. Shledání ale není zrovna veselé, protože lev, který byl v zoo rozmazlovaný, si respekt svých drsných soukmenovců vybojuje jen těžko. Madagascar 2 nejspíš nepřijde s žádnou zásadní změnou. Podle všeho to vypadá, že nás čeká zase jednoduchý příběh, dětsky stylizovaná animace a více či méně povedené fóry. Konec konců, proč ne? Poprvé to fungovalo celkem dobře a jestli dostanou víc prostoru militantní tučňáci, není důvod druhý díl téhle zvířecí taškařice zavrhovat.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.