Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Machete

Machete /2010

Režie: Robert Rodriguez, Ethan Maniquis

Hrají: Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Lindsay Lohan, Steven Seagal

Česká premiéra: 14.10.2010

USA premiéra: 3.9.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Machete

V kostce: "Další z filmů, ve kterých není důležité CO, ale JAK... jedna hvězda vedle druhé sype z jednoho rukávu hlášky, z druhého olovo a mrtvoly se vrší stejně rychle jako absurdita dosahující southparkovských parametrů. Mysleli jste si, že je Rodriguez okoralým filmařem? Z Mačety sálá fandovské nadšení víc než z některých kraťasů na YouTube. Tenhle comeback vám prostě udělá dobře."

Galerie obrázků filmu Machete


Recenze filmu Machete

Robertu Rodriguezovi se často smějeme za jeho dětské (nebo dětinské) filmy se žraločáky, lávovkami, digitálními robůtky, duhovými mimozemšťany apod. Ve třetích Spy Kids stihnul tenhle všeuměl ztrapnit i Sylvestera Stallonea (hned natřikrát). Jenže pak se vrátil v grindhousovské Planetě teror a divákům začala doutnat naděje... tenhle Mexičan možná ještě pamatuje, když z rukávu sypal nápady jako na běžícím páse. Antonio Banderas tehdy nosil kytaru, střílel obouruč a v chlapácké náruči drtil Sal...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Machete


DVD a Blu-ray filmu Machete

Zatím nevyšlo.


Související články

31.1.2017 17:00 Herecký návrat Mela Gibsona? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
4.10.2016 09:42 Mel Gibson znovu akční Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
3.5.2016 14:00 Koho uvidíme v Battle Angel? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
14.7.2015 17:30 Mel Gibson utekl do Číny Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
19.12.2014 15:34 Rodriguez a conanovská fantasy Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Rodriguez je nezmar a zdá se, že je mu úplně jedno, jak v Hollywoodu zachází se svým jménem. Image zlatého hocha už je pryč a bolístky typu Spy Kids 3-D nebo Prckové zůstávají. Teď se naštěstí konečně zase rozhodl natočit něco pro diváky, kteří raději sáhnou po DVD Desperado než po Žralokovi a Lávovce. Machete původně vznikl jako jeden z falešných trailerů pro Rodriguezův a Tarantinův béčkový projekt Grindhouse. Fandům se ale Danny Trejo líbil natolik, že to dotáhl k vlastnímu filmu. Děj bude vyprávět o zabijákovi, kterého podrazí vlastní zaměstnavatel, a proto drsný Mexičan vyrazí na cestu pomsty a zabije spoooooustu lidí. Rodriguezovi bude s režií pomáhat střihač Ethan Maniquis a před kamerou se krom Dannyho Treja objeví poměrně překvapivě i Robert De Niro nebo po osmi letech Steven Seagal. Snad se Rodriguezovi podaří bez pádu balancovat na tenké hraně mezi béčkem a trapností tak, že budeme jako diváci odcházet z kina spokojení.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.