Lovecká sezóna

Open Season

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Lovecká sezóna

Lovecká sezóna /2006

Režie: Jill Culton, Anthony Stacchi

Hrají: Ashton Kutcher, Martin Lawrence, Debra Messing

Česká premiéra: 23.11.2006

USA premiéra: 29.9.2006

Na DVD od: 23.4.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lovecká sezóna

Jeden animák jsem zrovna skoro-odstřelil a už se na nás chystá další ze stejného ranku. Není náhodou, že Open Season (Lovná sezóna) měla trailer vypíchnutý právě před Magadaskarem. Ty dva filmy jsou si podobné jako vejce vejci, jen musíte tropickou divočinu zaměnit za les plný zvěře a myslivců a odcizení v zoologické zahradě za odcizení v pelíšku někde na farmě. Přesně tak vyrůstal jeden velký grizzly, ale teď se ztratil v lese a neví, co si počít. Možná mu pomůže pošahaný jelen, s uraženým parožím, co myslíte, děti? Sony Pictures Animation se probudilo ze zimního spánku a snaží se nám vnutit film, který vypadá jako mírně vylepšená verze první Doby ledové, s více polygony a otravnějšími vypelichanci. Problém je v tom, že premiéra je až za rok a půl, tedy v období, kdy se odvážím říci, že a) budou animáky vypadat mnohem líp; b) podobně prvoplánových dětinských slátanin budeme mít všichni plné zuby. Nechte cukrkandly Disneymu (Chicken Little vypadá přesně v jeho stylu a na nic si nehraje) a zkuste konečně s animovanou tvorbou hnout k trochu dospělejšímu pojetí. Ať nemusíme pořád za ty drobné krůčky správným směrem vynášet do nebes jenom Pixar.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Lovecká sezóna

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Lovecká sezóna

Dostat se do animovaného žánru a udělat v něm díru do světa není taková legrace. Už pěkných pár let tu máme tři korunované krále - pixařího velitele, dreamworksáckého "vždycky jsem druhej" snažílka a britský import, který si staví na svém vlastním písečku (i když Flushed Away je hozenou CGI rukavicí). Těch kteří dokázali téhle trojce ukázat vztyčený prostředníček moc není - veverka od Foxů a Zemeckisovy "fotorealistické animáky" jsou zřejmě jediné pokusy, které stojí za řeč. Warneři to zkusil...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lovecká sezóna


DVD a Blu-ray filmu Lovecká sezóna

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
4.11.2016 23:00 Justice League dostala záporáka Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.