Lovec draků

The Kite Runner

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Lovec draků

Lovec draků /2007

Režie: Marc Forster

Hrají: Shaun Toub, Saďd Taghmaoui, Atossa Leoni, Timothy Roberts

Česká premiéra: 7.2.2008

USA premiéra: 14.12.2007

Na DVD od: 9.7.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lovec draků

Amir a Hassan byli přátelé až za hrob. Jenže život v Afghánistánu je do onoho hrobu může kdykoliv skutečně poslat. Amir se proto stěhuje do Kalifornie, kterýžto životní krok přátele na léta odděluje. Oba zakládají rodinu, ale zatímco Amirův život se obrátí v reklamu na americký sen, Hassan žije v bídě a chudobě s dvojicí dětí na krku. Inu, žádná sláva. A Hassana to nakonec zlomí... Zanedlouho po jeho smrti se jeden z potomků dostává do šlamastiky a je na Amirovi, aby ho dostal z kaše ven. Zní to opravdu nudně a pokud k tomu přičtete tunu neznámých tváří, teroristy na každém rohu a prostředí, které si o vizuální atraktivitě může nechat jenom zdát, je vlastně rozhodnuto. Koho by něco takového zajímalo? Jenže pozor, za kameru se postaví Marc Forster, ten podivín, co má na krku Finding Neverland a Stranger than Fiction. Ten podivín, kterému producenti svěřili dvaadvacátou bondovku. Tak co se to děje? Že by si vzal oddechový čas? U člověka jako je Forster se tomu nechce věřit, a přece Kite Runner vypadá jako průměrný nezávislák bez většího potenciálu. Bude opravdu zajímavé sledovat, co Forster z látky při absenci jakýchkoliv hvězd vyždímá.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Lovec draků

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Lovec draků

Tenhle vtip už začíná být notně ohraný, ale stejně si ho neodpustím. Lovec draků není pokračováním Eragona! Čeští distributoři se sice snažili, ale je fakt, že průměrný divák nebude očekávat, že název odkazuje k soubojům papírových draků a už vůbec nebude očekávat působivé lidské drama z afgánských končin, které mistrně zrežíroval režisér nadcházející bondovky Marc Forster. Vydáme se s ním do 70. let, kdy byl Afgánistán úrodnou zemí plnou vážně se tvářících džentlmenů a rozesmátých dětí. Amir...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lovec draků


DVD a Blu-ray filmu Lovec draků

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
26.2.2017 17:00 Zemřel Bill Paxton z Vetřelců a Titanicu Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
24.1.2017 09:21 Han Solo má protivníka. Možná... Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.