Lovci duchů

Supernatural

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Lovci duchů

Lovci duchů /2005-?

Tvůrce: Eric Kripke

Režie: Kim Manners, Robert Singer, Jensen Ackles, Eric Kripke

Hrají: Jared Padalecki, Jensen Ackles, Jeffrey Dean Morgan, Jim Beaver, Misha Collins, Mark Sheppard, Genevieve Padalecki, Katie Cassidy, Nicky Aycox, Samantha Ferris

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Lovci duchů

Možná vás to překvapí, ale ožralí šoféři nejsou zdaleka to jediné, čeho byste se měli v noci venku bát. V temnotě totiž žije pěkná řádka tvorů, kteří se jen klepou na dobře vykrmené oběti. Kanibalská monstra, upíři, duchové, šílení telekinetici, démoni, ale i krvežízniví vidláci jen čekají na příležitost, kdy si budou moct na Zemi pořádně zařádit. Naštěstí vedle Bladea a profesora Van Helsinga jsou tu i jiní, kteří se starají o to, aby se věci, které nemají na světě co dělat, nestaly pro lidstvo opravdovou hrozbou. Mezi neúnavné bojovníky proti temnotě patří i bratři Sam a Dean Winchesterové. Jejich matku kdysi zabil podivný démon a jejich otec už roky pátrá po všem, co jen trochu zavání peklem. A teď je pryč. Sam a Dean se tedy i přes vzájemné nesympatie musí spojit a s pomocí otcova starého deníku, svěcené vody a poctivé dvouhlavňové brokovnice pokračovat v rodinném podniku. A brzy zjišťují, že jsou součástí něčeho mnohem většího, než vůbec kdy tušili. Pekelné síly mají pro Winchestery svůj vlastní plán, než ale vyloží karty na stůl, budou se muset Sam s Deanem poprat se všemi formami nelidského zla. Amerika je prolezlá duchy a přízraky a ti dva jsou tu od toho, aby je poslali tam, kam patří.

Autor: Mr. Hlad


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.