Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Looper

Looper /2012

Režie: Rian Johnson

Hrají: Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Emily Blunt, Jeff Daniels, Piper Perabo

Česká premiéra: 11.10.2012

USA premiéra: 28.9.2012

Na DVD od: 20.2.2013

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Looper

V kostce: "Originální sci-fi se zabijáky, kteří odstraňují nebožáky doručené z budoucnosti, se rozjede ve chvíli, kdy má hlavní hrdina sejmout sám sebe. Looper ale není akční jízdou, ve které by Willis honil Willise jr., nýbrž komplexním a překvapivým projektem, jenž za málo peněz přinesl hodně stylové sci-fi muziky. Kino nutnost - v něm pak chytrý a odvážný požitek."

Galerie obrázků filmu Looper


Recenze filmu Looper

Looper si od první chvíle užívá visačku inteligentní a originální sci-fi, která pracuje s neokoukanou zápletkou. Velkou část z ní ale odkryje Rian Johnson už během úvodního voice-overu, přičemž její další šťavnaté zákruty vyprodá hned v následujících minutách. Člověk sleduje až marnotratný výprodej nápadů, s jejichž popisem šlo klidně obsáhnout celou úvodní hodinu, tak jako v Matrixu nebo Počátku. Jenže Johnson na to jde zhurta, jak kdyby měl jistotu, že dech, energie a rozpočet mu vydrží po ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Looper


DVD a Blu-ray filmu Looper

Zatím nevyšlo.


Související články

15.2.2017 09:00 Drb týdne: Popis teaseru Star Wars: Epizody VIII Rubrika: Novinky Diskuze: 45 příspěvků
10.10.2016 00:33 Dívka ve vlaku porazila Burtona i oscarové želízko Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
3.6.2015 08:55 Star Wars shání hrdiny i režiséry Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
21.5.2015 00:30 Mají komunisté pod palcem Hollywood? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
12.3.2015 19:30 Kdy uvidíme osmou epizodu Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Rian Johnson zaujal už svým debutem. Jeho Zmizení stálo necelý milion dolarů a šlo o hodně originální variaci na noir filmy přenesenou do středoškolského prostředí. A poprvé tu o sobě dal pořádně vědět Joseph Gordon-Levitt. Ten se s Johnsonem sejde i u jeho výrazně ambicióznějšího filmu Looper. Mělo by jít o sci-fi thriller, jenž se odehrává v budoucnosti, kdy někteří vyvolení zvládnou nakládat s cestováním časem. Hlavní hrdina bude pracovat jako zabiják pro mafii a jeho úkolem je likvidovat nepohodlné cíle. Jednoho dne ale zjistí, že má anihilovat svoje starší já... Gordon-Levitt si zahraje mladou verzi zabijáka a veterán z budoucnosti dostane obličej Bruce Willise. Rozhodně je to zajímavá herecká dvojka a Johnson jako režisér by také mohl být člověkem na tom správném místě. Jeho poslední film Bratři Bloomovi byl sice možná trochu žánrový chaos, ale pod dohledem studia by tenhle talentovaný filmař mohl předvést sakra zajímavé věci.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.