Londýnský gangster

London Boulevard

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Londýnský gangster

Londýnský gangster /2010

Režie: William Monahan

Hrají: Keira Knightley, Colin Farrell, Anna Friel, Ray Winstone, David Thewlis

Česká premiéra: 10.2.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Londýnský gangster

V kostce: "Colin Farrell vylezl z vězení a chce se živit poctivě. Jeho gangsterské kořeny mu to ale nedovolují a bude potřebovat hodně štěstí a odvahy, aby se dokázal dostat ze spárů svého bývalého zaměstnavatele. Režijní debut Williama Monahana je pěknou sbírkou cool hudby, která ale nedoprovází moc cool film. Tahle gangsterka bez akce, napětí nebo něčeho jiného, co by vás do ní vtáhlo, tak zůstává jen propálenou šancí. A to mohla při troše péče nádherně přemostit díru mezi londýnskými peckami Guye Ritchieho a přemýšlivějšími tarantinovkami z devadesátek. Velká škoda, únorovému programu by něco nabušenějšího určitě slušelo."

Galerie obrázků filmu Londýnský gangster


Recenze filmu Londýnský gangster

Jít v půlce února na pěknou gangsterku nezní jako špatný nápad. Navíc když v ní jsou Colin Farrell, Keira Knightley a Ray Winstone a odehrává se v Londýně, který má, co se týče drsných chlápků, vždycky co nabídnout. Hodně tvrďáckých pohledů, nějaká ta rvačka, příležitostné mávání bouchačkou… ta idea zní krásně. William Monahan, poprvé režírující scenárista Skryté identity nebo Na hraně temnoty, si ale myslí, že si něco takového nezasloužíme. Že už bylo dost nahláškovaných a násilím protkaných...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Londýnský gangster

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Londýnský gangster

Zatím nevyšlo.


Související články

28.2.2017 14:14 Kdo potrápí Gotham City? Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
14.12.2016 13:16 Doktor Jekyll to rozjede Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.8.2016 19:00 Scorsese chystá gangsterku s De Nirem a Pacinem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
29.4.2016 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Duben 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

William Monahan, scénárista oceněný Oscarem za Skrytou identitu, si vysloužil důvěru producentů a dostal povolení nejen psát, ale i režírovat. Název jeho debutu naznačuje jistou spojitost s legedárním Sunset Boulevardem, ale i když bychom nejspíš nějaké společné prvky našli, Monahan natáčí něco malinko jiného. Jeho film by totiž měla být alespoň částečně detektivka. Hlavním hrdinou bude Michael, chlapík, který už si toho v životě prožil hodně a také si to odseděl. Teď vyšel ven z vězení, je čistý a vypadá to, že ho čeká světlá budoucnost. Našel si totiž práci jako bodyguard slavné herečky. Brzy však oba dva zjistí, že jejich vztah už není jen čistě pracovní. Michael má ale svou minulost a sám se bude muset rozhodnout, jakým směrem se v budoucnosti vydá. Monahan si sehnal parádní obsazení a i když Skrytá identita na Oscara nebyla (nejspíš ani na jednoho), jako scénárista několikrát dokázal, že umí. Snad mu to půjde za kamerou stejně dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.