Logan: Wolverine

Logan

Plakát k filmu Logan: Wolverine

Logan: Wolverine /2017

Režie: James Mangold

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard E. Grant, Stephen Merchant

Česká premiéra: 2.3.2017

USA premiéra: 3.3.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (52)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (2)

Super Bowl Spot

Logan: Wolverine: Super Bowl Spot Logan: Wolverine: Super Bowl Spot Logan: Wolverine: Super Bowl Spot

To je žrádlo! Nový spot Logana by si zasloužil údernější finále, jinak se ale jedná o 30 vteřin pádných důvodů, proč by rozlučka s Rosomákem nemusela selhat. Většinu záběr už jsme sice viděli jinde, superbowlové promo je však sbírá do libozvučné koláže, v níž si člověk vyloženě představuje úderné "snikt, snikt". Jistě, Mangold je pořád Mangold a často zůstává na půli cesty. S eRkovým ratingem (a prakticky volným příběhovým polem!) by se ale musel hodně (ne)snažit, aby tohle drsné postapo zabil!


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (86)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (38)

Trailer

Logan: Wolverine: Trailer Logan: Wolverine: Trailer Logan: Wolverine: Trailer

Teaser Logana byl jednou z nejlepších loňských upoutávek, takže na trailer čekala takřka nepřekonatelná laťka. Hned zkraje přiznám, že mě Johnny Cash pořád bere víc, ani tak se ale Wolvie nemá za co stydět. Právě naopak! Plnotučný trailer sice není tak atmosférický a unikátní, rozhodně se ale jedná o nekompromisní žánrovou palbu, která mohutně láká do kina. Kdo je tentokrát za hlavní hvězdu? Zatímco Jackman se Stewartem válí stejně jako minule, na Dafne Keen se jednoduše nechytají. Jedenáctiletá dívenka totiž porcuje jednoho nebožáka za druhým a dodává filmu takové grády, že by snad vyrazila dech i Hit-Girl. Bude tohle kolosální drama fungovat i v celovečerní stopáži? Pevně věříme, že ano. Jinak bude o zklamání roku rozhodnuto velice brzy...


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (104)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (82)

Teaser

Logan: Wolverine: Teaser Logan: Wolverine: Teaser Logan: Wolverine: Teaser

Vypadá to na parádní rozlučku! Po tomhle snad Jackmana už nenapadne nechat se znova omlazovat a trýznit osudem a pověsí své adamantiové čepele na nějaký zrezlý hřebík, jinak by to ubíralo působivost i téhle třetí sólovce. Bohužel na ní nemaká někdo schopnější než režisér James Mangold, který točí poněkud staticky a s triky to občas přepálí, v působivém teaseru vám to ale nebude vadit ani trochu. Ten se totiž opírá o Hurt v podání Johnnyho Cashe a intenzivní existenciální tíseň starých opuštěných pardálů v novém násilném světe, jenž jim nic moc hezkého přinést nemůže. Wolvie se potácí a je stejná radost na to pohledět, jako když o chvíli později zase udeří svým typickým zvířecím způsobem. Může to být chlapácká comicsovka s odžitou hloubkou. Alespoň tahle ukázka vás o tom rozhodně bude přesvědčovat velmi... ehm, přesvědčivě.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.