Lítám v tom

Up in the Air

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Lítám v tom

Lítám v tom /2009

Režie: Jason Reitman

Hrají: George Clooney, Vera Farmiga, Anna Kendrick, Jason Bateman, Melanie Linskey

Česká premiéra: 28.1.2010

USA premiéra: 25.12.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lítám v tom

V kostce: "George Clooney v tom lítá, ale přitom nemá hlavu v oblacích. S jasným poselstvím a vizí obráží kurzy jako motivační řečník, ale především se živí jako profesionál, který vyhazuje z rozličných firem ostatní lidi, protože jejich šéf na to nemá dostatek kuráže. Jak si poradí s láskou, které odmítá podlehnout a především nadějnou kariéristkou, která chce kompletně překopat základy jeho práce? Jason Reitman natočil film o lidech, ve kterém je tolik životních pravd, že by to vystačilo na tři samostatné a velmi dobré filmy. Z toho vyplývá, že tenhle je super a měli byste na něj jít :-)"

Galerie obrázků filmu Lítám v tom


Recenze filmu Lítám v tom

Někteří režiséři točí hity. Hit poznáte podle toho, že ho neodepíše ani kritika, ani diváci a možná si ještě ve finále přihřeje svou oscarovou polívčičku. Jason Reitman je takový typ člověka, protože má poměrně dobrý nos na témata, která buď a) hýbou světem mladistvých, ale můžou se u nich bavit i dospělí b) hýbou světem všech a proto se u nich můžou bavit úplně všichni c) hýbou světem dospělých a mladiství se u nich můžou bavit, ale možná je ve finále příliš nedocení.Za c) je pro dnešek sprá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lítám v tom


DVD a Blu-ray filmu Lítám v tom

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2015 02:00 MovieZone doporučuje: 50 odstínů romantiky Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
3.2.2014 15:00 Nuzný Super Bowl víkend pohřbil Efrona s Reitmanem Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
7.2.2013 12:00 Bitva buchet 2.0 #1: Nové masíčko... Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
26.9.2012 19:00 Tom Hardy poleze na Everest? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
19.2.2012 12:08 Víkendový výplach #128 o Gaunerech a Disneym Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Reitman natočil Juno, tedy film, který stál sedm a půl milionu dolarů a celosvětově vydělal skoro čtvrt miliardy. To znamená, že kdyby chtěl Reitman natočit životopis svého holiče s Bradem Pittem v hlavní roli, nejspíš by to šlo bez problémů zařídit. Naštěstí si vybral zajímavější téma. Lítá v tom bude vyprávět o chlapíkovi jménem Ryan Bingham, jenž má to nejnevděčnější práci na světě. Není to učitel, není to revizor ani dopravní policista. Jeho oborem je „poradenství pro změnu kariéry.“ V praxi to ale znamená, že má za úkol přijít k vám do práce a zjistit, koho můžete vyhodit. Ryan má v životě v podstatě jen jediný cíl. Tím prvním je nalétat během svého života alespoň deset milionů mil letadlem (a získat za to peníze), všechno se ale změní, když během svého cestování za prací naráží čím dál tím častěji na ženu, která je mu sympatičtější víc, než by si byl ochoten připustit. Obsazení vypadá poměrně hodně zajímavě a Reitman už dvakrát dokázal, že režírovat konverzační filmy umí, tak není důvod bát se, že by mu to tentokrát nemělo vyjít.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.