Lída Baarová

Lída Baarová

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Lída Baarová

Lída Baarová /2016

Režie: Filip Renč

Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Simona Stašová, Gedeon Burkhard, Karl Markovics

Česká premiéra: 21.1.2016

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lída Baarová

V kostce: "Lída Baarová je smutná ukázka toho, co dokáže Filip Renč udělat s 80 miliony korun. Místo vypjatého retro dramatu totiž v kinech najdete podtaktovanou skoro-frašku, z níž neustále cítíte potenciál na vynikající film. Pro tenhle výsledek by se ale muselo pracovat se scénářem evropské úrovně, vizuálem alespoň celovečerní úrovně a tvůrci by si museli ujasnit, jak chtějí Baarovou vlastně vykreslit. Chápu, že to s touhle dámou není zrovna jednoduché a že prostředků vážně nebylo moc. Tohle je ale těžce nedostatečný výsledek i na domácí poměry!"

Galerie obrázků filmu Lída Baarová


Recenze filmu Lída Baarová

Tímto gratuluju Rimsymu k tomu, že nemusí na Lídu Baarovou. Černého Petra jsem si tentokrát vytáhnul já, nebohá duše trpící už u trailerů. Že jste na tom byli stejně? No tak to vás nepřekvapí, jak to celé dopadlo. Ano, Lída Baarová je na ploše dvou hodin stejně televizní a křečovitá jako v upoutávkách. A navrch přihazuje spoustu bizarních momentů a obdivuhodné tvůrčí neschopnosti. Nejbolestivější je ale něco zcela jiného, a to marnění naprosto očividného potenciálu. Ze života Lídy Baarové by ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lída Baarová

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Lída Baarová

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
4.3.2017 22:00 Českého lva 2016 nekompromisně ovládl Masaryk Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
3.8.2016 14:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

O režiséru Filipu Renčovi se před pár lety mluvilo jako o jednom z mála českých filmařů, který by mohl co se vizuálu týče držet krok s Hollywoodem. V poslední době ale své dřívější pověsti dělá spíš ostudu. Román pro ženy byl vlastně neškodný a i celkem povedený, ale pokus o akční film Na vlastní nebezpečí dopadl vyloženě směšně a o Sanitce 2 se taky mluvilo víc jako o projektu s několika hodně podivně pojatými scénami než jako o zajímavém seriálu. Hodina pokušení je film, který se Renč snaží zrealizovat už hodně dlouho, mělo by jít o příběh Lídy Baarové, která byla nejen velkou československou hereckou hvězdou, ale stala se i údajně milenkou Josefa Goebbelse. Casting je mezinárodní a snaha prodat film do zahraničí je evidentní, ale vzhledem k informacím o tom, jak se Hodina pokušení dostávala k penězům z grantů a uniklému infu o scénáři s žádným velkým nadšením projekt nevyhlížíme.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.