Lesní duch

The Evil Dead

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Lesní duch

Lesní duch /2013

Režie: Fede Alvarez

Hrají: Jane Levy, Jessica Lucas, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Elizabeth Blackmore

Česká premiéra: 4.4.2013

USA premiéra: 12.4.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lesní duch

V kostce: "Tak ne, nepovedlo se. Lesní duch je další naprosto zbytečný remake, který nepřichází s ničím novým a jen vykrádá originál. Pár citací ale nestačí a režisér Fede Alvarez nejen že spoléhá spíš na (nijak zvlášt šokující) násilí než na atmosféru, ale bohužel nezvládá většinou ani ty nejzákladnější lekačky. Plakáty se sice snaží přesvědčit, že vás v kině čeká děsivý zážitek. Nevěřte mu a radši se připravte na tu nejčistší rutinu. "

Galerie obrázků filmu Lesní duch


Recenze filmu Lesní duch

Nejděsivější film, jaký kdy uvidíte. Tohle se píše na plakátech k hororu Lesní duch. Malým písmem by tam ale mělo být uvedeno něco v tom smyslu, že to platí pouze v případě, pokud jste dosud žádný jiný horor neviděli. Lesní duch je všechno, jen ne děsivý. Minulost hororové fanoušky poučila o tom, že remakování žánrových klasik obvykle dopadne hodně ošklivě. Samozřejmě existují výjimky typu nové verze řezničiny Hory mají oči, která originál dokonce překonává, obvykle ale v Hollywoodu mají spoč...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lesní duch

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Lesní duch

Zatím nevyšlo.


Související články

18.2.2017 00:15 Matt Reeves Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Remaky hororových klasik nemáme rádi, jen málokdy se stane, že by se svým předchůdcům vyrovnaly nebo je dokonce překonaly. Obvykle jim spíš dělají ostudu a třeba takovou novou verzi Pátku třináctého bychom nejradši spálili i s jejím režisérem Marcusem Nispelem. The Evil Dead je další důvod k tomu, aby byli fandové kultovních hororů nervózní. Příběh party hrdinů, kteří v lesní chatě našli knihu mrtvých a rozpoutali peklo, je žánrovou legendou, která udělala z Bruce Campbella ikonu žánru a z režiséra Sama Raimiho hvězdu první velikosti. Raimi má tentokrát na starost alespoň produkci, tak můžeme věřit, že si vše pečlivě pohlídá, ale neznámé herecké obsazení a uruguayský režisér Fede Alvarez, jenž zatím natočil jen pár krátkých filmů, moc nadějí nevzbuzují. Ale věřme, že to nakonec dopadne dobře.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.