Lemra líná

Failure to Launch

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Lemra líná

Lemra líná /2006

Režie: Tom Dey

Hrají: Matthew McConaughey, Sarah Jessica Parker, Justin Bartha, Kathy Bates

Česká premiéra: 11.5.2006

USA premiéra: 10.3.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Lemra líná

Matthew McConaughey, to je alespoň partie, co říkáte dámy. Jenže představte si, že i majitel tak promakaného těla a tváře zosobňující úspěch u žen každého věku, může být pro normální partnerský život nepoužitelný. Samozřejmě ne v reálu, protože pak by se těžko zvládl prosazovat jako úspěšná star střední svítivosti. Ale ve filmu je možné všechno, takže i hezoun McConaugheyho vizáže může po třicítce pobývat u rodičů. A to pochopitelně není věc, která by jeho milenky a „náhodně procházející“ kočky na jednu noc zrovna rajcovala. I proto přichází na scénu další scenáristický filigrán (přesněji koumesové dva), jenž se pokusí standardní romantický vzorec povýšit prostřednictvím jednoho chytrého a tak trochu „umělého“ nápadu. V případě Hitche jím byl schůzkolog Will Smith, u Jak ztratit kluka v deseti dnech jedna vyvedená sázka, Failure to Launch zase vnáší do filmové historie postavu profesionální motivátorky mladých mužů. Zní to vznešeně a kdekdo by si pod tím chtěl představit Angelinu Jolie v pokleku s našpulenou pusou... ale realita je mnohem romantičtější (ehm, jak pro koho :-). Sarah Jessica Parker má totiž prostřednictvím „skutečného“ romantického vztahu svého svěřence pobláznit, usměrnit a všelijak jinak duševně vyléčit tak, aby se do pár týdnů odstěhoval.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Lemra líná

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Lemra líná

Říká se, že není nic horšího než špatná romantická komedie. Každý pisálek o filmu vám tohle tvrzení rád zreviduje v tom smyslu, že není většího neštěstí než ztrácet znaky za průměrnou romantickou komedii. Nemůžete se po ní svézt, nemůžete ji chválit, nemůžete ji zasklít. Failure to Launch tuhle starou pravdu dokládá nejhorším možným způsobem – jiskrné momenty, které by nezostudily ani vrcholky žánru, se v něm totiž střídají s pasážemi tak sterilními, až se vkrádá podezření, že si produkce na ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Lemra líná


DVD a Blu-ray filmu Lemra líná

Zatím nevyšlo.


Související články

28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
29.9.2016 18:00 Další autíčka pro Justina Lina Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
16.9.2016 08:00 Trailer: The Grand Tour se představuje! Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.7.2016 21:03 Star Trek 3 nezklamal, Doba ledová 5 vyhořela Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
28.6.2016 11:52 TZ Novinky ke Star Treku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.