Lék na život

A Cure for Wellness

Plakát k filmu Lék na život

Lék na život /2016

Režie: Gore Verbinski

Hrají: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Celia Imrie, Mia Goth, Carl Lumbly

Česká premiéra: 16.2.2017

USA premiéra: 17.2.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (32)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Super Bowl Spot

Lék na život: Super Bowl Spot Lék na život: Super Bowl Spot Lék na život: Super Bowl Spot

Líbí se mi to a baví mě, jak je to celé trošku jiné. Ve všech upoutávkách se zatím tvůrci obešli bez lekaček a i ta poslední sází spíš na znepokojivou a velice nepříjemnou atmosféru, což je dobře. Ale bude to fungovat hodinu a půl? Doufejme, že jo, takhle na krátké ploše se ovšem Lék na život pořád zvládá prezentovat jako film, který bude děsit malinko jinak než konkurence, i když s trochou štěstí i o dost zábavněji než třeba třetí Kruh nebo další Paranormal Activity. Dospěleji a mrazivěji. Je samozřejmě otázka, jestli zrovna tohle publikum chce, avšak Verbinski se evidentně hodně snaží vrátit mezi režiséry, o kterých se nemluví jako o rutinérech, ale jako o osobnostech. Držíme mu palce a já osobně mu to zatím docela žeru. 

 

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (43)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (6)

Trailer 2

Lék na život: Trailer 2 Lék na život: Trailer 2 Lék na život: Trailer 2

Asi trochu přestřeluju, ale... wow? Matně si pamatuju, že mě první trailer Léku na život moc nezaujal. Gore Verbinski si v něm plácal malou psychožánrovku a Dane DeHaan mi byl vcelku ukradený, tohle je ale úplně jiná káva. Z řadového hororu se tu klube vypiplaná podívaná, za kterou by se nestyděli ani del Toro, Scorsese nebo Fincher, a každý další výjev řádně přitápí pod kotlem. Upoutávka tak z poklidného úvodu graduje a graduje, až dojde k našlápnutému závěru a přesvědčí vás o tom, že by to mohla být těžká pecka. Inu, snad bude. Nebo už o chudákovi Verbinskim nikdy neslyšíme.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (35)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (9)

Trailer

Lék na život: Trailer Lék na život: Trailer Lék na život: Trailer

Materiál mě moc nebere. Ale jeho podání se určitě povedlo a zapůsobí na ta správná divácká centra. Je zkrátka moc dobře, že se Gore Verbinski pustil zase do něčeho osobitějšho. I když to rozhodně nevypadá na nějaký nový kasovní hit, ani výtvarně vypiplanou hororovou instantní klasiku, potenciál tenhle projekt rozhodně má větší než všechny Verbinskiho blockbusterové spolupráce s Jerry Bruckheimerem od časů prvních Pirátů z Karibiku. Ukázka je správně zneklidňující a sugestivní, snad stejně silné pocity zvládne vyvolat i celovečerní výsledek.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.