LEGO® příběh

Lego: The Movie

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu LEGO® příběh

LEGO® příběh /2014

Režie: Phil Lord, Chris Miller, Chris McKay

Hrají: Will Ferrell, Morgan Freeman, Liam Neeson, Alison Brie, Chris Pratt

Česká premiéra: 6.2.2014

USA premiéra: 7.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu LEGO® příběh

V kostce: "Everything is awesome? To si teda pište! Phil Lord a Chris Miller stvořili neúnavný animovaný milník, všeobjímající piedestal pro nejkreativnější stavebnici na světě. A to je jen začátek, Lego příběh vás totiž doslova uhrane spoustou přesně vysoustružených gagů, za kterými se ale skrývá i, ehm, chytrá a dojemná nadstavba. Zkrátka se připravte na vysokooktanový životabudič, jenž drtivě překonává vysoko nastavená očekávání. A vlastně se přitom ani moc nezapotí."

Galerie obrázků filmu LEGO® příběh


Recenze filmu LEGO® příběh

Lego příběh mám za sebou pár hodin a upřímně pořád přemýšlím, proč mu nedat absolutní hodnocení. Protože je to hodinu a půl dlouhá reklama na věhlasnou stavebnici? Protože je animovaný a tudíž teoreticky nesmí mezi „perfektní“ filmy? Protože je to především roztomilá komedie? Jako bych podvědomě hledal argumenty, které něco zkritizují, najdou nějakou chybu nebo poukáží na nevyužitý potenciál. Jenže je to marné. Ačkoliv mi vzadu v hlavě něco švitoří „brzdi, kámo, zas tak super to bejt nemohlo“...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu LEGO® příběh

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu LEGO® příběh

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Lego je stavebnice, kterou není třeba nikomu představovat a díky edicím vycházejícím z Hvězdných válek nebo Pána prstenů o něm filmoví fanoušci ví i v dospělosti. Samotné stavění už ale není zdaleka všechno. Velký úspěch slavily počítačové hry a své diváky si našly i laciné DVD lego filmy. Teď je tedy čas přeřadit na vyšší rychlost a dobýt kina. Lego: The Movie spoléhá na slavné jméno, tvůrcům se povedlo ukecat k dabingu hodně zajímavé herce a všemu tomu budou šéfovat Phil Lord s Chrisem Millerem, tedy tvůrci Zataženo, občas trakaře a 21 Jump Street. Zápletka se bude točit okolo obyčejného panďuláka, kterého si tým hrdinů splete s legendárním borcem jménem MasterBuilder a donutí ho připojit se k nim při boji proti nebezpečnému tyranovi. Originální to moc není, ale to v tomhle případě zas tak důležité asi nebude.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.