Ledové království

Frozen

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (27)
Plakát k filmu Ledové království

Ledové království /2013

Režie: Chris Buck, Jennifer Lee

Hrají: Kristen Bell, Josh Gad, Idina Menzel, Jonathan Groff, James Pasierbowicz

Česká premiéra: 28.11.2013

USA premiéra: 27.11.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ledové království

V kostce: "Elsa se má stát královnou, ale během korunovace dojde k tragédii a ona nezvládne udržet své magické schopnosti na uzdě. Celá zem je teď pokryta ledem a Elsa utekla do hor. Její sestra Anna se ale rozhodla přivést ji za každou cenu zpátky a všechno napravit. Ledové království je hodně povedená ale možná až příliš klasická disneyovka s vydařenými písničkami, sympatickými hrdiny, solidní akci i povedenými vtipy. Dostanete přesně to, co od podobného filmu chcete. "

Galerie obrázků filmu Ledové království


Recenze filmu Ledové království

Tradice zavazuje. Nebo tak nějak se to psalo v reklamě na pivo nebo co to bylo. Každopádně platí to i u filmu. Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone jsou sice už v dědkovském věku, ale i jejich novinky budou pořád srovnávány s tím, co natočili před třiceti lety. A fanoušci chtějí i podobnou kvalitu. To se samozřejmě týká i disneyovek. Ledové království se zatím může chlubit absolutně nadšenými reakcemi ze zahraničí a sami tvůrci si dokonce dovolili trošku zamachrovat v trailerech, kde s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ledové království

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ledové království

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.3.2017 12:41 Margot Robbie mezi zbojníky Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
28.1.2017 10:00 Zemřel John Hurt, legenda z Vetřelce, Hellboye nebo Haryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nedávné Na vlásku ukázalo, že u Disneyho pořád ještě umí natočit film, který posadí na zadek každého bez rozdílu věku. A zkouší to znovu. Letos v zimě ale asi úplně klasickou pohádku nedostaneme. Hrdiny Frozen totiž budou mladá dívka Anna a horolezec Olaf, kteří při jedné ze svých výprav náhodou narazí na podivné království, jemuž šéfuje Sněhová královna Elsa. A zrovna jednoduché tohle šéfování není, protože to vypadá, že se brzy naplní proroctví, díky kterému by její říše měla ovládnout nekonečná zima. Ale dva lidé by s tím teoreticky měli něco udělat. Chris Buck režíroval Tarzana a hlavně skvělé a originální Divoké vlny, takže by tenhle animák neměl být žádná nuda.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.