Láska na druhý pohled

Love Happens

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Láska na druhý pohled

Láska na druhý pohled /2008

Režie: Brandon Camp

Hrají: Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, Martin Sheen, Joe Anderson, Dan Fogler

Česká premiéra: 29.10.2009

USA premiéra: 18.9.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Láska na druhý pohled

V kostce: "Aaronu Eckhartovi umřela žena, napsal o tom knihu a teď je slavný. Ani prachy mu ale nepřinesou štěstí, které by mohlo přijít z náruče květinářky Jennifer Aniston. Průměrnou romanci potápí pár příliš laciných momentů, nad vodou ji ale drží sympaťák v hlavní roli. Slabší povahy budou možná potřebovat kapesníky, všem by ale mělo být jasné, že tuhle okružní plavbu už Hollywood pořádal nesčetněkrát, a většinou to dopadlo mnohem lépe."

Galerie obrázků filmu Láska na druhý pohled


Recenze filmu Láska na druhý pohled

Fanoušci Jennifer Aniston jsou klikaři. Přátelé skončili před pěti lety, její kariéra ale jen kvete. Sice ne co se žánrového rozsahu týče, tři romantická dramata za rok je ale úctyhodný výkon. I když v Lásce na druhý pohled (zase) hraje jen pohlednou protiváhu hlavního hrdiny. Dokonce rovnou květinářku, aby i ti pomalejší pochopili, že její hlavní úlohou je stát vedle tulipánů a snažit se vypadat stejně dobře jako ony. Samozřejmě nic proti tomu!Vdovec Burke totiž potřebuje v životě trochu rad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Láska na druhý pohled


DVD a Blu-ray filmu Láska na druhý pohled

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
16.3.2017 17:19 První reakce: Atomic Blonde Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Aaron Eckhart byl ještě před rokem takovým tím poloznámým hercem, který sice vždycky odvedl dobrý výkon, ale namísto tlačení se do velkých produkcí si raději natáčel malé nezávislárny. Po Temném rytíři je ale situace naprosto jiná a Eckhart je najednou hvězdou první velikosti, díky čemuž se i filmy, které ještě před časem byly poměrně nezajímavé, staly ostře sledovanými. Love Happens ale přesto na první pohled vypadá jako ničím zajímavá žánrovka. Eckhart si tu zahraje vdovce, který se po smrti své milované manželky stal spisovatelskou hvězdou. Napsal totiž jakousi příručku, ve které lidem radí, jak bez úhony na zdraví přežít situace, jako je smrt někoho blízkého. Na jednom ze seminářů se však stane něco, s čím nepočítal. Znovu se zamiloval. Brzy však zjišťuje, že se smrtí své ženy se ještě zdaleka nevyrovnal a vrhnout se po hlavě do nového vztahu nejspíš nebude nejlepší nápad. Eckhart je sympaťák a i když Love Happens bude hrát spíše na dramatičtější než komediální strunu, v romanci Koření života ukázal, že tenhle žánr zvládá uhrát levou zadní. Jennifer Aniston se asi nikdy nedostane ze škatulky „té Rachel z přátel,“ ale společně by jim to na plátně fungovat mohlo. Uvidíme, co na to debutující režisér Brandon Camp.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.