Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Laggies

Laggies /2014

Režie: Lynn Shelton

Hrají: Chloë Grace Moretz, Keira Knightley, Sam Rockwell, Tiya Sircar, Ellie Kemper,

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 26.9.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Laggies

V kostce: "Keira vs. dospěláci v předvídatelné hořkosladké komedii o tom, že ve třiceti musíte život chytit pod krkem, ať se vám to líbí nebo ne. Skvělí herci zachraňují prázdný scénář, takže se rozhodujte čistě podle vlastních sympatií."

Galerie obrázků filmu Laggies


Recenze filmu Laggies

Filmy o zodpovědnosti na prahu třicítky z per debutujících scenáristek většinou obcházím obloukem, přesně jako ten projekt, ve kterém před pár lety hrála Kristen Bell plavčici. Už z trailerů většinou halekají, že chtějí být hrozně moc indie a přemýšlivé. Budiž jim to přáno. Laggies (v Evropě Say When - to je už druhý Keiřin film v řadě, který jde do kin pod dvojitým jménem - předtím to bylo Begin Again / Love Song) mají ovšem mimořádně peckovou upoutávku a režírovala je řemeslně zručná seriál...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Laggies

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Laggies

Zatím nevyšlo.


Související články

12.2.2015 02:00 MovieZone doporučuje: 50 odstínů romantiky Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
30.10.2014 17:29 Téma: Americká filmová odysea Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když člověk zjistí, že na prahu třicítky se od jeho střední školy prakticky nic nezměnilo, může mu to celkem dost zamávat se životem. Jako Megan, která na školním srazu zjistila, že se za poslední roky nikam neposunula a že neví, co vlastně od života chce. Když se však shodou náhod seznámí se šestnáctiletou Annikou, všechno se mění. Po boku mladší holky najednou zjišťuje, že život nemusí být jen depka a že si lze i slušně užívat. Není ale konečně na čase převzít trochu zodpovědnosti a konečně dospět? Film byl se solidním úspěchem uvedený na festivalu Sundance a minimálně co se castingu týče, tak tohle drama vypadá zatraceně zajímavě.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.