Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Labyrint

Labyrint /2011

Režie: Tomáš Houška

Hrají: Lucie Vondráčková, Martin Zbrožek, Jan Zadražil, Mary Coronado, David Steigerwald

Česká premiéra: 12.1.2012

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Labyrint

V kostce: "Lucie Vondráčková pátrá v tajemném pražském labyrintu chodeb po zmizelé domovnici … Nezní to ani zdaleka tak příšerně, jaké to ve výsledku je. Amatérské stylistické cvičení, které se nedopatřením dostalo do kin."

Galerie obrázků filmu Labyrint

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Labyrint

Český horor nemá na růžích ustláno, to je stará známá věc. Ačkoliv bychom měli být rádi, když u nás vznikne něco jiného než hořká komedie o socíku nebo o vztazích, poslední čistokrevné horory nedopadly zrovna nejslavněji – ať už to byla naivní sudeťácká duchařina T.M.A. nebo poloamatérská teen-vyvražďovačka Čepel smrti. Čímž netvrdím, že by u nás nevznikalo dostatečné množství hrůzostrašných filmů – loňský rok s triem trháků Saxána, Bastardi II a Hranaři nám budiž bolestivým důkazem. Ale ani ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Labyrint

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Labyrint

Zatím nevyšlo.


Související články

15.9.2016 10:22 Stan Lee dostane vlastní film Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
13.8.2016 21:00 Zemřel Kenny Baker, R2-D2 ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.8.2016 14:12 Další sci-fi pro hvězdu Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.3.2016 13:56 Láska, válka a monstra? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Hororový žánr v České republice zrovna moc režisérů neláká. Ačkoliv v minulosti pár působivých filmů, u kterých se divák mohl zároveň a bát a přitom poslouchal, jak herci mluví česky, vzniklo, v poslední době je to výrazně slabší. Uvidíme, jestli s tím něco provede Labyrint. Hlavní hrdinkou filmu bude budoucí novinářka Renata, která jednoho dne zjistí, že její spolubydlící beze stopy zmizela. Když se pokouší vypátrat, co se stalo, zjistí, že v jejím domě ve sklepě záhadně zemřela i stará sousedka, a tak se Renata spolu s partou přátel vydává zjistit, co sklepení ukrývá. Spolu s partou přátel brzy najdou vchod do podivného labyrintu, při jeho průzkumu ale brzy zjistí, že tam možná nejsou sami. I když se tvůrci dušují, že půjde o originální dílo, nástřel zápletky vypadá jako jedno velké klišé. Tomáš Houška ale může jen překvapit, protože zatím má za sebou jen šílenost Blood Age, u jejíž upoutávky většina lidí fyzicky trpěla. Snad to teď bude lepší.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.