Labyrint lží

Body of Lies

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Labyrint lží

Labyrint lží /2008

Režie: Ridley Scott

Hrají: Russell Crowe, Leonardo DiCaprio, Mark Strong, Carice van Houten

Česká premiéra: 27.11.2008

USA premiéra: 10.10.2008

Na DVD od: 30.3.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Labyrint lží

V kostce: "Leonardo DiCaprio pobíhá po Blízkém východě a do telefonu mu při tom zní hlas Russella Crowea. Do toho jedna krásná dívka a jeden jordánský elegán a Ridley Scott má zaděláno na další špičkový thriller. V Labyrintu lží na něj ale nedošlo: Scott zůstal trčet někde mezi povrchní řemeslnou peckou a ještě povrchnější snahou něco hlubokého vypovědět."

Galerie obrázků filmu Labyrint lží


Recenze filmu Labyrint lží

Špionážní thrillery z Blízkého i Dálného východu jsou už definitivně "in". To co vám zatají na CNN, to vám milerádi nakukají hollywoodští filmaři. Teď se nechal lákavým tématem svést i Ridley Scott, kterému kdysi učarovala bitevní vřava v Somálsku (Černý jestřáb sestřelen). Labyrint lží se odehrává napříč Zeměkoulí a není v něm nouze o kvílející pneumatiky a explodující hlavy, případně jiné části těl nebo domů. Fanoušci akčních historek z rukávů popcornových superagentů by ale tentokrát měli ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Labyrint lží


DVD a Blu-ray filmu Labyrint lží

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
15.9.2016 10:22 Stan Lee dostane vlastní film Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
14.8.2016 12:40 Víkendový výplach #362 o Star Treku a olympiádě Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Nejen že je Ridley Scott pilný jak včelka, navíc se jentak nehodlá vzdát svého favorita Russella Crowea. A když už loví hvězdy, tak rovnou jednu ukradne i Martinu Scorsesemu. Scottova posedlost srovnáváním Crowea s okolními hereckými hvězdami tak před kameru vedle bývalého Gladiátora postaví dalšího velikána - Leonarda DiCapria. Ať už si o něm myslíte cokoliv, z teenagerské škatulky už se dávno vymanil a poslední dobou se pouští do samých zajímavých projektů a ani v případě Scottovy režie není potřeba pochybovat o opaku. Ať už bude přihrávat jeden druhému, nebo naopak, tentokrát nebudou stát proti sobě. Pod ochrannými křídly CIA spolu budou spolupracovat na odhalení teroristy z Al-Kajdy, k čemuž je potřeba vykonstruovat složitý komplot, který zamotá hlavu i fikanému Ládinovi. Nebojte se však nějakých scénáristických ústřelů, jedná se o adaptaci oceňovaného románu (Body of Lies, David Ignatius). Dochází v něm ke střetu, který nebude jen o výměně ran pěstí a nějakých těch kulek, půjde tu především o kulturní a ideologické rozdíly. Scott nám svými posledními filmy dokazuje, že k důchodu má i přes svůj věk daleko, takže není důvod mu nefandit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.