La La Land

La La Land

Plakát k filmu La La Land

La La Land /2016

Režie: Damien Chazelle

Hrají: Emma Stone, Ryan Gosling, J.K. Simmons, Sonoja Mizuno, Finn Wittrock

Česká premiéra: 5.1.2017

USA premiéra: 16.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (29)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (18)

International Trailer

La La Land: International Trailer La La Land: International Trailer La La Land: International Trailer

Všechno podstatné už jsme napsali u předchozích upoutávek a já bych se tady jen opakoval. Vypadá to skvěle? Jo, vypadá to úžasně. Má to fajn retro feeling? Určitě, je cítit z každého záběru. Je to hravé, zábavné a nabíjí to optimismem? Stoprocentně, i když je tu pár momentů, které naznačují, že La La Land nemusí být úplně nejveselejší podívaná, ale to je konec konců dobře. Jsou Emma Stone a Ryan Gosling herecky sladění? To je dost pitomá otázka, ti dva jsou asi nejpřirozenější dvojicí v Hollywoodu a počítám, že půlka světa jim nevěří, že spolu nic nemají. Jednoduše to vypadá dobře a jako film, který chci vidět nejen proto, že Chazelleovi věřím po Whiplash a zahraničních reakcích fakt hodně, ale i kvůli tomu, že něco podobného se dnes prostě už netočí. Přiznávám sice, že v tom pořád nevidím film, který by měl vyhrát Oscary, na to je to všechno až příliš pěkné, obyčejné a bez těch věcí, které má akademie tak ráda (a nám většinou lezou krkem), ale skvělý film to bude téměř určitě.  


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (47)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (38)

Trailer

La La Land: Trailer La La Land: Trailer La La Land: Trailer

Bude to bájo, to vám povím. Moc fajnové upoutávky lákají na muzikál, který by se mohl zdát být načančaný v upoutávkách a jinak vyhnívat, to ale podle všech těch extatických ohlasů nebude tak úplně pravda a tenhle případ. La La Land je pasován na největšího favorita oscarové sezóny, a proto k nám přiskotačí až v lednu. Odolávat screenerům ale zas tak těžké nebude, protože tohle vypadá na vymazlenou esenci hollywoodské elegance, která mimo plátno ztratí půlku kouzla. Trailery jsou vlastně mile naivní, přitom řemeslně perfektní a do velké míry opojné. Tak jim věřme, že zastupují podobně opojný biják.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (40)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (14)

Teaser 2

La La Land: Teaser 2 La La Land: Teaser 2 La La Land: Teaser 2

Fred Astaire a Gene Kelly by z toho měli radost. Velikou. Sice moc nechápu, kdo dal na La La Land peníze (hlavně po neúspěchu Gangster Squad), ale to vem čert. Hlavně že tu máme originální muzikál, který do upoutávek hází zbrusu nové písničky a nebojí se pomalejšího tempa. Jistě, nějaké klasičtější trailery musejí být na cestě. Tahle atmosférická hudební proma ale nemají chybu a daří se jim důležitá věc - vydělovat La La Land od romantické konkurence, jíž v posledních letech těžce docházejí nápady. Snad se tenhle přístup přetaví do úspěchu. A především do skvělého filmu, který se bude vyjímat na poličce vedle Bláznivé zatracené lásky.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (55)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (16)

Teaser

La La Land: Teaser La La Land: Teaser La La Land: Teaser

No není to nádhera? Myslím, že je. Retro muzikál od tvůrce oscarového Whiplashe je mnohem jemnější, než jsem si představoval. Teaser nenaznačuje nějaké kruté zápletky, ta idyličnost je možná stejně tak oldschoolová jako matoucí. A pokud jste si ujížděli na intenzitě bubenického souboje Milese Tellera s J. K. Simmonsem, asi vás zaskočí, že tady se jede jen po melancholii a zasněné retro atmosféře, jíž čechrá Gosling svým sólem u klavíru. Chlapec mimochodem nabírá vítr do plachet, konečně naplno užije svůj hudební talent (poslechněte si Dead Man´s Bones!) a po Nice Guys se nejspíš definitivně stane filmovým věrozvěstem krás Los Angeles. Chceme víc... a rychle!


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.